Torba na górną rurę ramy Apidura Racing Top Tube Pack 1L

309,00 zł
Brutto
TRM-0000-000
5060422140390

Torba bikepackingowa mocowana na górnej rurze ramy. Apidura Racing Top Tube Pack 1L.

Pośpiesz się! Tylko 17 szt. w magazynie!
  • Visa
  • MasterCard
  • mBank PAYNOW
  • BLIK

TORBA NA GÓRNĄ RURĘ RAMY APIDURA RACING TOP TUBE PACK 1L

Pakiet Racing Top Tube został zaprojektowany z myślą o zawodach kolarskich na bardzo długich dystansach i potrzebach rowerzystów, którym zależy na czasie. Dzięki innowacyjnemu magnetycznemu, szybko dostępnemu otwieraniu z klapką, ta wodoodporna torba na górną tubę jest idealna do przechowywania akumulatorów, telefonów komórkowych i akcesoriów wyścigowych.

Ta wodoodporna torba na górną tubę, wykonana z ultralekkiego laminatu opracowanego dla Apidury, bezpiecznie mocuje się do górnej rury i współpracuje z szeroką gamą toreb na ramę. Całkowicie wodoodporny klapkowy otwór zapewnia szybki dostęp i wyraźny widok całej zawartości torby, a Twoje rzeczy pozostaną suche.

Struktura wyściółki z pianki o zamkniętych komórkach chroni ramę i elektronikę przed uszkodzeniem, a dla dodatkowej wygody chroniony port kablowy umożliwia ładowanie urządzeń w ruchu. Specjalnie zaprojektowane elementy odblaskowe o wysokim kontraście poprawiają widoczność boczną w każdych warunkach oświetleniowych.

Race Top Tube Pack to przydatny samodzielny pakiet do codziennej jazdy lub jako część pełnego zestawu Racing Series. W przypadku rowerów z przykręcanymi piastami górnej rury, zobacz nasz pakiet Racing Bolt-On Top Tube .

Materiały

Torba na ramę wykonana jest z Hexalon, laminowanej tkaniny na zamówienie, opracowanej specjalnie dla Apidury. Zaprojektowany, aby sprostać wymaganiom zawodów kolarskich na bardzo długich dystansach, materiał jest wodoodporny i lekki, z dużą odpornością na rozdarcie i ścieranie.    

Zintegrowana struktura termoutwardzalna jest w pełni połączona z wnętrzem torby, zwiększając sztywność i pozwalając torbie być minimalną i lekką.

Pielęgnacja

Umyj zestaw ręcznie, używając w razie potrzeby łagodnego rozcieńczonego mydła. Następnie pozostaw do wyschnięcia.

Nie prać w pralce, suszyć w pralce ani prasować.

Szerokość - 4,5cm
Waga - 105g

 

Torba na górną rurę ramy...

309,00 zł