Filtruj według

Dostępność

Marka

Cena

  • 75,00 zł - 469,00 zł

Szosowe

W naszym sklepie nawet wytrawny kolarz znajdzie idealne dla siebie ogumienie. Oczywistym jest fakt, że każdy jednoślad, a w zasadzie każda nawierzchnia wymaga konkretnych specyfikacji i jesteśmy przekonani, że duży wybór szerokości, ciężkości i bieżników zaspokoi każdego entuzjastę jazdy na dwukołowcu. U nas kupicie opony szosowe Continental, PIRELLI i TUFO.

Charakterystyka opon do roweru szosowego

Ogumienie tego typu ma gwarantować minimalny opór na drodze, zapewniając jednocześnie dobrą przyczepność, bieżnik więc jest dość “gładki” w porównaniu do tego na kołach mtb. Często wybieranym modelem jest Continental Grand Prix 26 lub 28 - są to opony rowerowe szosowe o szerokościach gwarantujących lekkość i nieduży opór w stosunku do podłoża. To z kolei przekłada się na prędkość i dobre osiągi czasowe.

Ogumienie rowerowe typu Continental Grand Prix 5000 26, 28 lub szersze dobrze sprawdzają się we wszelkich wyścigach szosowych, w których ważna jest lekka, lecz wytrzymała konstrukcja ogumienia – z jednej strony gwarantująca dobrą prędkość, a z drugiej brak konieczności postojów w przypadku złapania tzw. “kapcia”.

Gwarancja najlepszych wyników

Jest kilka składowych gwarantujących, że opona szosowa spełni swoje zadanie, załatwiając Ci pierwsze miejsca w zawodach. Oprócz masy, ważny jest też materiał z jakiego został wykonany bieżnik. I tak w modelach Continental grand Prix 5000 26 czy 28 używana jest unikalna mieszanka BlackChili Compound, która została opracowana w najlepszych niemieckich laboratoriach.

Dużym ułatwieniem dla rowerzysty jest też nowoczesna technologia Active Comfort, która charakteryzuje ogumienie typu Grand Prix 5000 26, 28 i szersze. Jej zadaniem jest wygładzenie jazdy poprzez redukcję wstrząsów. Innym udogodnieniem jest Lazer Grip, która pomaga sprawnie pokonywać zakręty.

W naszym internetowym sklepie rowerowym znajdziecie tak genialne modele opon jak właśnie Continental Grand Prix 5000 26, 28, 30, a nawet 35 oraz wiele innych, które pozwolą osiągnąć Wam najlepszą prędkość.

Aktywne filtry

Opona Continental Ultra Sport 700x32C Drut

Podstawowa opona dla ambitnego kolarza. Model Ultra Sport oferuje wszystko, czego potrzeba na wyścigu. Solidna ochrona przed przebiciem dzięki wytrzymałej konstrukcji 3/180 TPI, dobra przyczepność i wysoka trwałość bieżnika dzięki zastosowaniu mieszanki na bazie krzemionki.

Cena 75,00 zł

Opona szosowa Pirelli P Zero Road 700x28C

Pirelli poszerza rodzinę P Zero, wprowadzając najbardziej wszechstronną i uniwersalną oponę w swoim portfolio.Nowy P Zero Road to idealne rozwiązaniem dla tych, którzy szukają dla najbardziej zrównoważonej wydajności i osiągów przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Cena 159,00 zł Cena podstawowa 219,00 zł
  • -60,00 zł
  • - 60,00 zł

Opona szosowa Pirelli P Zero Road 700x26C

Pirelli poszerza rodzinę P Zero, wprowadzając najbardziej wszechstronną i uniwersalną oponę w swoim portfolio.Nowy P Zero Road to idealne rozwiązaniem dla tych, którzy szukają dla najbardziej zrównoważonej wydajności i osiągów przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Cena 159,00 zł Cena podstawowa 219,00 zł
  • -60,00 zł
  • - 60,00 zł

Opona Pirelli P Zero Velo 4S 700x 28c

Opona Pirelli P Zero Velo 4S jest idealna do jazdy także w niskich temperaturach, dzięki czemu przyda się na każdy sezon. Model został wzbogacony o włókna aramidowe, chroniące przed przebiciem.

Cena 209,00 zł Cena podstawowa 259,00 zł
  • -50,00 zł
  • - 50,00 zł