Siodła

Oferujemy szeroki wybór siodełek renomowanych marek, takich jak Fizik i Selle Italia.

Marka Fizik i Selle Italia są powszechnie znane wśród kolarzy z powodu doskonałej jakości i wygody swoich siodełek rowerowych. Siodełka Fizik cechują się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, ergonomicznym projektem i wysoką jakością materiałów, zapewniając wygodę nawet podczas długich przejażdżek.

Selle Italia to marka o długiej tradycji, która zdobyła uznanie swoimi siodełkami zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów kolarstwa. Siodełka Selle Italia charakteryzują się wyjątkowym dopasowaniem do anatomicznych kształtów ciała, zapewniając optymalne wsparcie i komfort.

W sklepie Velopoint oferujemy dodatkową wartość dla naszych klientów. Dzięki stacjonarnemu pomiarowi, nasz wykwalifikowany personel pomoże Ci dobrać idealne siodełko, które będzie odpowiadać Twoim indywidualnym potrzebom. Dodatkowo, dajemy możliwość wypożyczenia siodełka na testy, abyś mógł sprawdzić jego komfort i wydajność przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Nie trać czasu na szukanie idealnego siodełka. Wybierz siodełko rowerowe od renomowanych marek, takich jak Fizik i Selle Italia, i skorzystaj z naszych usług w sklepie Velopoint. Dzięki naszemu stacjonarnemu pomiarowi i możliwości wypożyczenia siodełka na testy, możesz mieć pewność, że znajdziesz siodełko, które zapewni Ci najwyższy komfort i przyjemność podczas każdej jazdy rowerowej.

Aktywne filtry

FIZIK SIODŁO TERRA ARGO X5 - 160MM

Koncepcje: Jest to produkt interdyscyplinarnej współpracy wiodących ekspertów branżowych i naukowców prowadzących badania i analizy w zakresie technologii, projektowania, fizjologii i dopasowywania rowerów w poszukiwaniu sposobów na poprawę wyników

Cena 349,30 zł Cena podstawowa 499,00 zł
  • -30%
  • -30%

Siodło SELLE ITALIA X-LR TM AIR CROSS SUPERFLOW L3 Manganese

X-LR AirCross Superflow zapewnia maksymalną wydajność łącząc niespotykaną lekkość i trwałość. To siodło specjalnie zaprojektowane do świata off-roadu , jest wyposażone w specjalną technologię AirCross Tech, która gwarantuje znaczną odporność na ścieranie i starzenie oraz rewolucyjny design dla...

Cena 415,65 zł Cena podstawowa 489,00 zł
  • -15%
  • -15%

Siodło SELLE ITALIA SP-01 BOOST TM SUPERFLOW L3 Manganese

SP-01 Boost TM Superflow, z prętami Manganowymi ∅7mm, rewolucyjny siodło poprawiające pracę bioder podczas jazdy poprzez specjalnie naciętą tylną część. Idealne połączenie komfortu i wydajności, specyficzny kształt znacząco poprawia amortyzację dodając sprężystości i tłumiąc drgania.

Cena 475,15 zł Cena podstawowa 559,00 zł
  • -15%
  • -15%

Siodło SELLE ITALIA SLR BOOST Lady SUPERFLOW TM S3 Manganese

SLR Boost TM Superflow, z prętami Manganowymi ∅7mm, rewolucyjny i odnowiony niewątpliwy klasyk wśród siodeł - SLR. Idealne połączenie komfortu i wydajności, które zawsze wyróżniało ten model, dodatkowo podkreśla kompaktowy kształt i niespotykana dotąd lekkość .

Cena 483,65 zł Cena podstawowa 569,00 zł
  • -15%
  • -15%