Lista produktów marki Oakley

Oakley - Najwyższa jakość i innowacyjne rozwiązania 

Od ponad 40 lat firma Oakley dostarcza produkty, które zapewniają najwyższy poziom ochrony i doskonałą wydajność dla aktywnych entuzjastów sportu.

Dzięki zaawansowanym technologiom i niezrównanej precyzji wykonania, okulary przeciwsłoneczne Oakley oferują nie tylko stylowy design, ale także ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Szkła Prizm™, innowacyjna technologia opracowana przez Oakley, zapewnia niezrównaną klarowność wizji, podkreśla kolory i poprawia percepcję kontrastu, co daje przewagę w różnych warunkach oświetleniowych.

Niezależnie od tego, czy uprawiasz sporty ekstremalne, biegasz, jeździsz na rowerze czy po prostu spędzasz czas na świeżym powietrzu, Oakley ma idealne rozwiązania dla Ciebie. Z myślą o wymagających sportowcach, marka oferuje szeroki wybór okularów sportowych, które zapewniają optymalną wygodę, doskonałe dopasowanie i niezawodną ochronę. Oprócz tego, Oakley oferuje także kolekcję modnych okularów lifestyle, które świetnie uzupełniają Twoją codzienną stylizację.

Aktywne filtry

Kask rowerowy Oakley DRT3 Trail Matte Redline

Kask rowerowy Oakley DRT3 Trail spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa, a jego lekka konstrukcja daje optymalny komfort noszenia.

Cena 409,50 zł Cena podstawowa 585,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 380,25 zł +8%
  • -30%
  • -30%