Czapki i kominy

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Czapeczka Kolarska LUXA Zimowo-Jesienna

Jesienno-wiosenna ocieplana czapka pod kask. Miękki materiał zapewnia izolację termiczną przy treningach w granicach +1°C do +13°C. Czapka rowerowa w nowej wersji posiada specjalne paski na okulary.

Cena 99,00 zł

KOMIN JESIENNY LUXA Zimowo-Jesienny

Lekki komin typu Buff jesienno-wiosenny zaprojektowany z myślą o zatrzymywaniu ciepła w obrębie szyi oraz twarzy. Idealny dodatek do Twojej garderoby na zimę. Chusta wykonana z włoskiej miękkiej przędzy o właściwościach termoregulacyjnych. 1 uniwersalny rozmiar.

Cena 89,00 zł

SHIMANO Czapka Windbreaker Black ONE SIZE

Dopasowany i opływowy nakrycie głowy z wiatroszczelnym panelem przednim, który zapewni Ci ziepło . Precyzyjnie dopasowany do kasku, lekko wyżłobiony tył czapki Barrier Skull Cap zapobiega zbijaniu się materiału w pozycji rowerowej. Tkanina PRO Thermal Dry zapewnia szybkoschnące ciepło, elementy...

Cena 90,30 zł Cena podstawowa 129,00 zł
  • -30%
  • -30%

Czapka Assos Cap Fluo Pink

Czapka Assos Cap Fluo Pink to stylowy dodatek do Twojego stroju rowerowego. Ta wyjątkowa czapka została zaprojektowana z myślą o komforcie i wydajności, idealnie pasując do potrzeb każdego kolarza.

Cena 125,00 zł
  • Nowy

Czapka Assos Cap Hockenheim Grey

Czapka Assos Cap Hockenheim Grey to stylowy dodatek do Twojego stroju rowerowego. Ta wyjątkowa czapka została zaprojektowana z myślą o komforcie i wydajności, idealnie pasując do potrzeb każdego kolarza.

Cena 125,00 zł
  • Nowy

Czapka Assos Cap Torpedo Grey

Czapka Assos Cap Torpedo Grey  to stylowy dodatek do Twojego stroju rowerowego. Ta wyjątkowa czapka została zaprojektowana z myślą o komforcie i wydajności, idealnie pasując do potrzeb każdego kolarza.

Cena 125,00 zł
  • Nowy