Trenażery

Brakuje Ci ruchu w deszczowy lub śnieżny dzień, a może wolisz przeprowadzić rozgrzewkę w kontrolowanych warunkach, zanim ruszysz w trasę? Zakupisz u nas profesjonalne trenażery kolarskie, które pozwolą Ci na rozpoczęcie jazdy na rowerze jeszcze zanim wyjdziesz z nim z domu.

Nowoczesne trenażery rowerowe

Sprzęt dostępny w naszym sklepie sprawdzi się wśród prawdziwych miłośników kolarstwa, chcących ćwiczyć nawet gdy warunki pogodowe nie pozwalają na wyjazd. Sportowe trenażery rowerowe to także bezpieczny wybór, jeśli zależy nam na rozgrzewce czy ćwiczeniach przed ważnymi zawodami - wówczas staramy się nie ryzykować kontuzji, które zawsze mogą się przytrafić wskutek nierównej lub śliskiej nawierzchni czy też przez innych uczestników ruchu drogowego.

Niektóre z trenażerów kolarskich dostępnych w naszym sklepie umożliwiają połączenie z aplikacjami na smartfon lub smartwatch, co jest dodatkową zaletą podczas regularnych przygotowań, nawet poza sezonem. Są to rozwiązania przygotowane dla profesjonalnych kolarzy, wiedzących jak ważne jest utrzymanie dobrej formy przez cały rok i świadomych, że rowerek z siłowni nie jest w stanie wymóc odpowiedniej postawy i techniki.

Profesjonalne akcesoria

Zakupicie u nas także dodatkowe wyposażenie, pozwalające na jeszcze wierniejsze oddanie prawdziwych warunków na drodze podczas jazdy w zaciszu własnego domu. Znajdziecie u nas m.in.:

 • Symulator nachylenia - który wprawia kierownicę w mikroruchy, które są znane każdemu rowerzyście, który pokonywał strome podjazdy. Sprzęt pozwala także na sterowanie skrętami, np. podczas korzystania z aplikacji Zwift.
 • Nakładki chroniące ramę przed potem podczas ćwiczeń, a co za tym idzie – przed korozją. Łatwe w montażu, pozwalające na pranie w pralce i nie przeszkadzające w pedałowaniu.
 • Maty pod trenażery kolarskie, które ochronią podłogę oraz Ciebie, zabezpieczając przed ślizganiem się nawet podczas wzmożonego wysiłku, a co za tym idzie – pocenia się. Maty mają też charakter dźwiękoszczelny, dzięki czemu pozwalają na jazdę nawet w bloku.

Aktywne filtry

Osłona roweru Elite Protec Plus

Elite Protec Plus - osłona roweru podczas trenowania na trenażerze. Osłona zapobiega korozji metalowych elementów. Schludna, dobrze dopasowana i łatwa w montażu.

Cena 103,20 zł Cena podstawowa 129,00 zł
 • -20%
 • -20%

Trenażer ELITE SUITO-T

Trenażer Elite SUITO-T - nowa odsłona małego interaktywnego trenażera domowego. Trenażer kompatybilny z aplikacjami Zwift i podobnymi. Suito jest jednym z najmniejszych i najłatwiejszych w przechowywaniu trenażerów na świecie. Zajmuje bardzo mało miejsca po złożeniu. Symulacja nachylenia 15%...

Cena 2 399,00 zł Cena podstawowa 3 149,00 zł
 • -750,00 zł
 • - 750,00 zł

Trenażer rowerowy Elite Direto XR-T

ELITE Direto XR-T to wysokiej klasy trenażer domowy, którego zalety docenią zaawansowani miłośnicy kolarstwa. Pozwala precyzyjnie kontrolować parametry treningowe, zapewnia bezprzewodową łączność z urządzeniami zewnętrznymi i może symulować podjazdy o nachyleniu do 24%. Wyposażono go w precyzyjny...

Cena 2 899,00 zł Cena podstawowa 3 799,00 zł
 • -900,00 zł
 • - 900,00 zł

Trenażer rowerowy ELITE JUSTO

Trenażer interaktywny Elite JUSTO -całkowicie nowa odsłona małego trenażera domowego. Trenażer kompatybilny z aplikacjami Zwift i podobnymi. Justo jest jednym z najmniejszych i najłatwiejszych w przechowywaniu trenażerów na świecie. Zajmuje bardzo mało miejsca po złożeniu. Symulacja...

Cena 3 849,00 zł Cena podstawowa 4 699,00 zł
 • -850,00 zł
 • - 850,00 zł