• Nowy

torba pod siodełko Apidura Racing Saddle Pack Small 3L

699,00 zł
Brutto
PRS-0000-000
5060422141014

Torba bikepackingowa mocowana pod siodło. Apidura Racing Saddle Pack 3L.

Pośpiesz się! Tylko 3 szt. w magazynie!
  • Visa
  • MasterCard
  • mBank PAYNOW
  • BLIK

TORBA POD SIODEŁKO APIDURA RACING SADDLE PACK 3L

Zaprojektowana z myślą o zawodach kolarskich na bardzo długich dystansach. Racing Frame Pack wykorzystuje obszar wewnątrz głównego trójkąta roweru, tworząc niższy środek ciężkości i umożliwiając bardziej neutralne prowadzenie. Dzięki temu jest przydatny do przechowywania cięższych, nieporęcznych przedmiotów, a także przedmiotów, do których trzeba mieć dostęp w podróży.

Wodoodporna torba na ramę jest wykonana z lekkiego laminatu stworzonego specjalnie dla Apidury i została ukształtowana tak, aby zapewnić uniwersalne dopasowanie do każdej ramy. Trzy paski na rzepy są lekkie, łatwe w użyciu i można je ustawić w wielu pozycjach, aby zapewnić kompatybilność, gdy są używane razem z torbą z górnej rury.

Zintegrowana konstrukcja nośna zwiększa sztywność i sprawia, że ​​torba na ramę jest minimalna i lekka, a elastyczna przegroda kieszeni bezpiecznie utrzymuje zawartość na miejscu. Dla dodatkowej wygody chroniony port kablowy umożliwia ładowanie urządzeń w ruchu.

Materiały

Torba na ramę wykonana jest z Hexalon, laminowanej tkaniny na zamówienie, opracowanej specjalnie dla Apidury. Zaprojektowany, aby sprostać wymaganiom zawodów kolarskich na bardzo długich dystansach, materiał jest wodoodporny i lekki, z dużą odpornością na rozdarcie i ścieranie.    

Zintegrowana struktura termoutwardzalna jest w pełni połączona z wnętrzem torby, zwiększając sztywność i pozwalając torbie być minimalną i lekką.

Pielęgnacja

Umyj zestaw Racing Frame ręcznie, używając w razie potrzeby łagodnego rozcieńczonego mydła. Następnie pozostaw do wyschnięcia.

Nie prać w pralce, suszyć w pralce ani prasować.

Szerokość - 12cm
Waga - 170g

 

torba pod siodełko Apidura...

699,00 zł