Filtruj według

Dostępność

Marka

Cena

  • 109,00 zł - 329,00 zł

Rozmiar

Rękawiczki

Aktywne filtry

Rękawice rowerowe ENDURA Windchill

Rękawiczki rowerowe ENDURA Windchill Glove z pełnymi palcami zapewniają optymalną temperaturę i ochronę przed wiatrem

Cena 169,00 zł

Rękawice zimowe Shimano Infinium Race

Rękawiczki rowerowe na jesienne i zimowe jazdy, z materiału GORE-TEX INFINIUM, który chroni dłonie przed zimnem i wiatrem, dopasowany krój z minimalną liczbą szwów dla zwiększenia wygody podczas zimowych jazd rowerowych.

Cena 219,00 zł

Rękawice zimowe Endura Strike

Rękawiczki jesienno-zimowe, w których zastosowano miękkie i komfortowe materiały, aby zapewnić najwyższy poziom wygody od pierwszego założenia. Chronią przed wodą i wiatrem oraz zapewniają komfort termiczny. 

Cena 199,00 zł

Rękawice Zimowe Męskie GIRO BLAZE 2.0 Czarne

Zimowe rękawiczki rowerowe męskie GIRO BLAZE 2.0 Czarne to rękawiczki, które zapewnią Ci komfort podczas jazdy i treningu w chłodniejsze dni. Rękawiczki zaprojektowane są dla temperatur od 4 ° do 10 ° C.

Cena 259,00 zł

Rękawice Rowerowe Zimowe Męskie GIRO CASCADE Czarne

Zimowe rękawiczki rowerowe męskie GIRO CASCADE Czarne to rękawiczki, które zapewnią Ci komfort podczas jazdy i treningu w chłodne dni. Wiatroszcelne, docieplone polarem AX Suede oraz zabezpieczone przed wilgocią powłoką DWR. 

Cena 299,00 zł

Rękawice rowerowe Endura PRO SL PRIMALOFT

Rękawiczki rower Endura Rękawice PRO SL PRIMALOFT Najcieplejsze wodoodporne rękawice Endura. Te wysokiej jakości rekawiczki zapewniają wygodę przez całą zimę. 

Cena 299,00 zł