Nogawki i rękawki

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Nogawki Endura FS260-PRO THERMO

Nogawki Endura FS260-PRO THERMO wykonane z elastycznej  tkanin termicznej, która zapewnia wygodną izolację i jest wyposażona w obróbkę DWR M™ bez PFC, zapewniającą doskonałą wodoodporność.

Cena 179,00 zł

Nogawki Endura Pro SL Leg Warmers II

Nogawki Endura Pro SL Leg Warmers II Nowe nogawki Pro SL II działają bez kompromisów. Wiatroszczelne, wodoodporne tkaniny w starannie zaprojektowanych, wstępnie ukształtowanych panelach zapewniają ochronę, której potrzebują Twoje kończyny, aby zapewnić komfort w różnych warunkach.

Cena 249,00 zł

Rękawki Kolarskie Luxa Reflective

Dzięki kompaktowym rozmiarom rękawki możesz mieć zawsze przy sobie. Robi się chłodno, ale nie masz bluzy? Rękawki rowerowe wyciągniesz w kilka sekund z kieszonki. Prosty dodatek, który poprawi twój komfort termiczny w czasie jazdy i nagłej zmiany temperatury.

Cena 109,00 zł

Nogawki Kolarskie Luxa Reflective

Rozciągliwy ciepły materiał THERMAL® zapewnia doskonałą regulację termiczną w różnych warunkach pogodowych. Elastyczne taśmy utrzymają nogawki w jednej pozycji i nie pozwalają na zsuwanie w czasie jazdy. Nogawki są łatwe do zdjęcia, więc jeśli zrobi się cieplej możesz je szybko zwinąć i schować...

Cena 149,00 zł