Filtruj według

Dostępność

Marka

Cena

  • 6,00 zł - 1 199,00 zł

Rozmiar

Kosmetyki

Aktywne filtry

Gąbka do mycia roweru MUC-OFF Expanding Microcell Sponge

Rozszerzająca się gąbka Expanding Micucell firmy Muc-Off ma ergonomiczny kształt, który zapewnia maksymalny komfort oraz łatwość użytkowania. Gąbka jest pakowana próżniowo, aby zajmowała jak najmniej miejsca. Po wypakowaniu gąbki wystarzczy przed użyciem włożyć ją do wody i poczekać aż rozszerzy...

Cena 36,99 zł

Ściereczka do polerowania z microfibry MUC-OFF Luxury...

Ściereczka z mikrofibry Muc-Off Luxury Microfibre Polishing Cloth zawiera technologię „split-fiber”, która znacznie zwiększa chłonność powierzchni, aby można było łatwo wyeliminować wszelkie smugi i skazy. Ponadto ściereczka zatrzymuje brud głęboko we włosiu, co pozwala ochronić polerowaną...

Cena 54,99 zł

Krem Przeciw Otarciom Assos Women 75ml

Assos – krem na otarcia dla kobiet – polecany jest wszystkim paniom, które pokonują długie dystanse na rowerze. Nieważne, czy jeździsz na szosie, żwirze czy w terenie – to produkt dla Ciebie!

Cena 55,00 zł
  • Nowy

Krem Przeciw Otarciom Assos Men 75ml

Assos – krem na otarcia dla mężczyzn – polecany jest wszystkim panom, którzy pokonują długie dystanse na rowerze. Nieważne, czy jeździsz na szosie, żwirze czy w terenie – to produkt dla Ciebie!

Cena 55,00 zł
  • Nowy

Szczotka Muc-Off Detailing

Szczotka Muc-Off Detailing ułatwia czyszczenie roweru i jego odpowiednią pielęgnację. Pozwala dotrzeć nawet w ciężko dostępne miejsca i skutecznie usuwa brud i kurz, które mogą zakłócać lub uniemożliwiać prawidłową pracę roweru, a tym samym znacznie utrudniać jazdę.

Cena 59,99 zł

Pianka odświeżająca do kasku Muc-Off Foam Fresh

Muc-Off Foam Fresh to wysoce skuteczny, łatwy w użyciu środek odświeżający w postaci pianki. Doskonale sprawdza się do czyszczenia wkładek do kasków lub do każdego innego miękkiego materiału, który ma kontakt z rowerzystą.

Cena 59,99 zł

Szczotka do napędu MUC-OFF Drivetrain Detailing Brush...

Dotarcie do najgłębszych części układu napędowego może być wyzwaniem bez odpowiedniego narzędzia. Z tego powodu została opracowana wysokiej jakości szczotka Muc-Off Drivetrain do układów napędowych. Wysokiej jakości nylonowe włosie sprawia, że zabrudzenia można łatwo wyczyścić w mnieniu oka.

Cena 65,99 zł

Szczotka do czyszczenia kaset i opon MUC-OFF Tyre &...

Szorowanie brudu z opony i kasety po długiej jeździe może być uciążliwe, dlatego marka Muc-Off zaprojektowała specjalną szczotkę, która pozwala znacznie ułatwić pracę. Wysokiej jakości nylonowe włosie sprawia, że każdy zabrudzony rower zostanie wyczyszczony w mgnieniu oka.

Cena 65,99 zł