Kosmetyki

Aktywne filtry

Gąbka do mycia roweru MUC-OFF Expanding Microcell Sponge

Rozszerzająca się gąbka Expanding Micucell firmy Muc-Off ma ergonomiczny kształt, który zapewnia maksymalny komfort oraz łatwość użytkowania. Gąbka jest pakowana próżniowo, aby zajmowała jak najmniej miejsca. Po wypakowaniu gąbki wystarzczy przed użyciem włożyć ją do wody i poczekać aż rozszerzy...

Cena 36,99 zł

Ściereczka do polerowania z microfibry MUC-OFF Luxury...

Ściereczka z mikrofibry Muc-Off Luxury Microfibre Polishing Cloth zawiera technologię „split-fiber”, która znacznie zwiększa chłonność powierzchni, aby można było łatwo wyeliminować wszelkie smugi i skazy. Ponadto ściereczka zatrzymuje brud głęboko we włosiu, co pozwala ochronić polerowaną...

Cena 54,99 zł

Szczotka Muc-Off Detailing

Szczotka Muc-Off Detailing ułatwia czyszczenie roweru i jego odpowiednią pielęgnację. Pozwala dotrzeć nawet w ciężko dostępne miejsca i skutecznie usuwa brud i kurz, które mogą zakłócać lub uniemożliwiać prawidłową pracę roweru, a tym samym znacznie utrudniać jazdę.

Cena 59,99 zł

Pianka odświeżająca do kasku Muc-Off Foam Fresh

Muc-Off Foam Fresh to wysoce skuteczny, łatwy w użyciu środek odświeżający w postaci pianki. Doskonale sprawdza się do czyszczenia wkładek do kasków lub do każdego innego miękkiego materiału, który ma kontakt z rowerzystą.

Cena 59,99 zł

Szczotka do napędu MUC-OFF Drivetrain Detailing Brush...

Dotarcie do najgłębszych części układu napędowego może być wyzwaniem bez odpowiedniego narzędzia. Z tego powodu została opracowana wysokiej jakości szczotka Muc-Off Drivetrain do układów napędowych. Wysokiej jakości nylonowe włosie sprawia, że zabrudzenia można łatwo wyczyścić w mnieniu oka.

Cena 65,99 zł

Szczotka do czyszczenia kaset i opon MUC-OFF Tyre &...

Szorowanie brudu z opony i kasety po długiej jeździe może być uciążliwe, dlatego marka Muc-Off zaprojektowała specjalną szczotkę, która pozwala znacznie ułatwić pracę. Wysokiej jakości nylonowe włosie sprawia, że każdy zabrudzony rower zostanie wyczyszczony w mgnieniu oka.

Cena 65,99 zł

Środek przeciw parowaniu Muc-Off Anti Fog Treatment

Muc-Off Anti Fog Treatment wykorzystuje najnowocześniejszą technologię pochłaniania wilgoci z formułą przeciwmgielną, aby stworzyć przezroczystą, mikro-cienką powłokę, dzięki której nie dochodzi do parowania szkieł w okularach oraz goglach.

Cena 69,99 zł

MUC-OFF RĘKAWICE DO MYCIA ROWERU Deep Scrubber Gloves Pink

Rękawice do czyszczenia Muc-Off Deep Scrubber dotrą wszędzie tam, gdzie szczotki napotykają problem. Wykonane z wytrzymałego silikonu sprawiają, że czyszczenie trudno dostępnych miejsc jest szybsze i łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki elastycznym włoskom, które pokrywają dłoń i każdy...

Cena 74,99 zł