Lista produktów marki LOOK

Look - Innowacyjne rowery i komponenty dla pasjonatów jazdy na szosie

Witamy w świecie Look, marki, która dostarcza innowacyjne rowery i komponenty dla pasjonatów jazdy na szosie. Jeśli szukasz doskonałej jakości sprzętu, który zapewni Ci wydajność i niezapomniane doświadczenia podczas jazdy, Look jest idealnym wyborem.

Look to synonim zaawansowanej technologii, precyzji i francuskiego stylu w dziedzinie rowerów szosowych. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór akcesoriów, pedałów. Bez względu na to, czy jesteś amatorem, który ceni sobie komfort i wygodę, czy zawodowcem, który szuka najwyższej wydajności, mamy akcesoria dopasowane do twoich potrzeb.

Look to marka, która jest rozpoznawalna i ceniona przez profesjonalistów oraz entuzjastów jazdy na szosie na całym świecie. Nasze akcesoria nie tylko spełniają najwyższe standardy jakości, ale także wyróżniają się eleganckim designem i francuskim wdziękiem. 

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-12 z 21 pozycji

Bloki do pedałów LOOK Keo Grip 0° Czarne

Bloki do pedałów Keo są w 100% kompatybilne z wszystkimi butami szosowymi na rynku. Wyposażone są w klips, który jest umieszczony w centralnej części bloku, który ma za zadanie zapamiętać poprzednią pozycję bloku przy wymianie. 

Cena 89,00 zł

Bloki do pedałów LOOK Keo Grip 9° Czerwone

Bloki do pedałów Keo są w 100% kompatybilne z wszystkimi butami szosowymi na rynku. Wyposażone są w klips, który jest umieszczony w centralnej części bloku, który ma za zadanie zapamiętać poprzednią pozycję bloku przy wymianie. 

Cena 79,00 zł Cena podstawowa 89,00 zł
 • -10,00 zł
 • - 10,00 zł

Bloki do pedałów LOOK X-Track

Kompatybilne ze wszystkimi pedałami w standardzie SPD, 2-śrubowe mikro bloki X-TRACK są ultrakompaktowe i lekkie. Odłączenie jest jednokierunkowe w tym klasycznym modelu i nadaje się zarówno do jazdy na rowerze górskim, jak i jazdy po szutrze lub po mieście.

Cena 69,00 zł Cena podstawowa 79,00 zł
 • -10,00 zł
 • - 10,00 zł

Bloki do pedałów LOOK X-Track Easy

Model EASY butów MTB X-TRACK oferuje wielokierunkowe odłączanie dla dodatkowego bezpieczeństwa podczas jazdy. Zaprojektowane dla początkujących lub rekreacyjnych jeźdźców, którzy szukają przede wszystkim komfortu, te korki mają kompaktową konstrukcję i minimalną wagę.

Cena 69,00 zł Cena podstawowa 79,00 zł
 • -10,00 zł
 • - 10,00 zł

Pedały Look GEO TREKKING

Proste, bardzo wydajne i lekkie. Pedały LOOK GEO TREKKING to dwustronna opcja jazdy rekreacyjnej, która pozwala wybrać między jazdą do pracy, a szybką trasą treningową.

Cena 299,00 zł Cena podstawowa 329,00 zł
 • -30,00 zł
 • - 30,00 zł

Pedały Look Geo Trekking Grip

Prosta, ale bardzo wydajna i skuteczna konstrukcja. Z jednej strony mechanizm zatrzaskowy kompatybilny z SPD, z drugiej płaski pedał z platformą z elastomeru dla bezpiecznej jazdy w każdych warunkach.

Cena 349,00 zł

Pedały Look Keo 2 Max Carbon Czarne

Poprawione osiągi, komfort oraz wytrzymałość dzięki trwałej stalowej płytce, która została umieszczona w miejscu styku bloku z pedałem co zwiększyło o powierzchnię podparcia bloku i przekazywanie energii.

Cena 449,00 zł Cena podstawowa 499,00 zł
 • -50,00 zł
 • - 50,00 zł

Pedały Look Keo 2 MAX czarny

Pedał zapisał strony historii LOOK, a KEO 2 MAX jest doskonałym przykładem naszej wiedzy. Dzięki szerokiemu obszarowi styku 500 mm² i kompozytowej obudowie oferuje najnowocześniejszą technologię zapewniającą pełne przeniesienie mocy w przystępnej cenie.

Cena 349,00 zł Cena podstawowa 399,00 zł
 • -50,00 zł
 • - 50,00 zł

Pedały Look Keo Blade Carbon 8 + 12Nm

Pedał zapisał strony historii LOOK, a KEO Blade Carbon jest doskonałym przykładem naszej wiedzy. Dzięki szerokiemu obszarowi styku i kompozytowej obudowie oferuje najnowocześniejszą technologię zapewniającą pełne przeniesienie mocy i doskonałe osiągi.

Cena 649,00 zł

Pedały Look Keo Classic 3 PLUS

Proste i przyjazne w użyciu, bezawaryjne pedały szosowe o bezkonkurencyjnym stosunku ceny do osiągów. Niska waga i łatwa regulacja twardości wypięcia. Wzmocnione dodatkową metalową wkładką zapobiegającą wczesnemu wycieraniu platform.

Cena 249,00 zł Cena podstawowa 299,00 zł
 • -50,00 zł
 • - 50,00 zł