E-BIKE

W klasycznych jednośladach, używamy jedynie siły własnych mięśni do tego, aby napędzać koła do obrotu, a tym samym poruszać się. Alternatywą do tych modeli są rowery elektryczne, które dzięki wspomaganiu niewielkiego silnika wbudowanego w koło, pomagają cykliście w jeździe. Jest to wybór wręcz doskonały dla starszych aktywnych osób, które pod górkę o własnych siłach mogą nie dać rady podjechać, a w czym może pomóc silnik elektryczny, w jaki wyposażone zostały tego rodzaju rowery.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego (bądź stacjonarnego w Rzeszowie), gdzie proponujemy e-rowery. Pojazdy te posiadają inteligentne wspomaganie – silnik załącza się w momencie, kiedy zaczynamy pedałować, z kolei wyłącza się, kiedy przestaniemy lub naciśniemy dźwignię hamulca. Odkryj rowery elektryczne e-bike, dzięki którym pokonasz dziesiątki, setki, a nawet i tysiące kilometrów! Jednoślady z tej kategorii to wybór doskonały dla każdego.

Dojeżdżasz do pracy? Nie chcesz być spocony po tym, jak zaparkujesz pod biurem? W takim razie zdecyduj się na zakup jednośladów z tej kategorii naszego internetowego sklepu VeloPoint.

Aktywne filtry

Rower elektryczny KROSS EVADO HYBRID 1.0

Rower elektryczny to wsparcie silnika elektrycznego, które pozwoli Ci w pełni rozwinąć skrzydła - zwiększyć zasięg weekendowych wycieczek oraz uwolnić się od miejskich korków. Elektryczny cross KROSS Evado Hybrid 1.0 będzie Twoim kompanem w każdej, nawet najdłuższej, wyprawie rowerowej.

Cena 4 199,30 zł Cena podstawowa 5 999,00 zł
  • -30%
  • -30%

Rower Elektryczny Kross Hexagon Boost 3.0

Poznaj e-bike przygotowany z myślą o wszystkich miłośnikach turystyki i wycieczek rowerowych. Rower elektryczny KROSS Hexagon Boost 3.0 to idealny wybór dla każdej osoby poszukującej roweru górskiego do codziennego użytku, który zapewnia komfortowe pokonywanie wielu kilometrów dzięki uniwersalnej...

Cena 6 999,30 zł Cena podstawowa 9 999,00 zł
  • -30%
  • -30%

Rower trekkingowy Kross Trans Hybrid 6.0 M Czarny

KROSS Trans Hybrid 6.0 to naturalny rozwój naszych rowerów trekkingowych wyposażonych w napęd elektryczny. Dzięki zastosowanemu napędowi oraz materiałom stanowi doskonały wybór jeśli szukasz roweru uniwersalnego, który pozwoli na komfortowy dojazd do pracy, czy pokonanie wielu kilometrów podczas...

Cena 9 799,30 zł Cena podstawowa 13 999,00 zł
  • -30%
  • -30%

Rower elektryczny Orbea KEMEN 30 2023 Zielony

Najlepsze narzędzia to te, których używasz na co dzień – idealny rower to taki, który idealnie dopasuje się do Twoich potrzeb. Rower Orbea Kemen wykracza poza prostą użyteczność, zamieniając przejażdżki w zachwycające przygody. Śmigaj przez poranny ruch uliczny, oddychaj świeżym powietrzem w...

Cena 15 399,30 zł Cena podstawowa 21 999,00 zł
  • -30%
  • -30%

Rower elektryczny Cannondale Mavaro Neo 5+ Czarno Szary

Cannondale Mavaro Neo 5+ to nowoczesny rower elektryczny dzięki któremu na nowo odkryjesz radość z jazdy. Mavaro to r-bike łączący ze sobą nowoczesny wygląd oraz świetne osiągi. Idealnie sprawdzi się na codziennie miejskie wyjazdy do pracy jak i weekendowe podróże w nieznane.

Cena 16 991,28 zł Cena podstawowa 23 599,00 zł
  • -28%
  • -28%