Filtruj według

Dostępność

Marka

Cena

  • 39,00 zł - 269,00 zł

Uchwyty na telefon

Aktywne filtry

Lezyne Mocowanie Do Lampki Mounting Strap

Mocowanie do lampki Lezyne Mounting Strap to praktyczny i wszechstronny sposób na montaż oświetlenia rowerowego. Wykonane z elastycznego materiału, te regulowane paski zapewniają pewne i stabilne mocowanie lampki do różnych średnic rur rowerowych, bez konieczności użycia narzędzi. Dzięki prostemu...

Cena 39,00 zł

Adapter Do Etui Quad Lock Universal V3

Super cienki adapter, pasujący do większości smartfonów i etui, może być przyklejony bezpośrednio do telefonu lub etui, kompatybilny ze wszystkimi mocowaniami Quad Lock.

Cena 69,00 zł

Adapter do Etui Quad Lock Mag Universal

Super cienki adapter, pasujący do większości smartfonów i etui, może być przyklejony bezpośrednio do telefonu lub etui, kompatybilny ze wszystkimi mocowaniami Quad Lock MAG i Quad Lock twist.

Cena 99,00 zł

Etiu Na Telefon Quad Lock Original Case - iPhone 13 Pro

Dopasowana obudowa na smartfona iPhone 13 Pro wyposażona w bezpieczny mechanizm blokujący Quad Lock kompatybilny ze wszystkimi mocowaniami typu twist, odporną na uderzenia, od krawędzi do krawędzi, osłonę oraz ochronną wyściółkę.

Cena 139,00 zł

Etiu Na Telefon Quad Lock Original Case - iPhone 14 Pro

Dopasowana obudowa na smartfona iPhone 14 Pro wyposażona w bezpieczny mechanizm blokujący Quad Lock kompatybilny ze wszystkimi mocowaniami typu twist, odporną na uderzenia, od krawędzi do krawędzi, osłonę oraz ochronną wyściółkę.

Cena 139,00 zł

Etiu Na Telefon Quad Lock Original Case - iPhone 14

Dopasowana obudowa na smartfona iPhone 14 wyposażona w bezpieczny mechanizm blokujący Quad Lock kompatybilny ze wszystkimi mocowaniami typu twist, odporną na uderzenia, od krawędzi do krawędzi, osłonę oraz ochronną wyściółkę.

Cena 139,00 zł

Etiu Na Telefon Quad Lock Mag Case - iPhone 15 Pro

Dopasowana obudowa na smartfona iPhone 15 Pro wyposażona w bezpieczny mechanizm mocujący Quad Lock Mag kompatybilny ze wszystkimi mocowaniami typu twist, odporną na uderzenia, od krawędzi do krawędzi, osłonę oraz ochronną wyściółkę.

Cena 179,00 zł

Uchwyt Quad Lock Out Front Mount V2

Uchwyt Quad Lock Out Front Mount z głowicą skierowaną do góry zapewnia lepszy kąt widzenia, może być też zamocować nad mostkiem. Idealny do rowerów MTB oraz krótkich/nietypowych mostków.

Cena 189,00 zł