Filtruj według

Dostępność

Marka

Cena

  • 6,00 zł - 259,00 zł

Narzędzia

Aktywne filtry

Continental Łyżka Wąska

Łyżka została wykonana z wysokiej jakości tworzywa co pozwala na łatwe i szybkie zdjęcie lub założenie opony na obręcz. Wąski profil sprawia, że jest przeznaczona do zdejmowania szerokich opon MTB.

Cena 6,00 zł
  • Nowy

Continental Łyżka Szeroka

Łyżka przeznaczona do opon szosowych wykonana z lekkiego tworzywa wzmocnionego włóknami. Szeroka i płaska konstrukcja ułatwia pracę nawet w przypadku ciasno dopasowanych opon.

Cena 6,00 zł
  • Nowy

Łatki Lezyne Samoprzylepne 6x Box

Łatki samoprzylepne Lezyne to skuteczne i łatwe w użyciu rozwiązanie do naprawy dętek rowerowych w szybki i wygodny sposób. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniają trwałe uszczelnienie, eliminując konieczność stosowania kleju czy innego dodatkowego narzędzia. Dzięki samoprzylepnej...

Cena 15,00 zł

Lezyne Łyżki Level Power Box Set Black

Lezyne Łyżki Lever Power Set Box to niezawodny zestaw narzędzi do demontażu opon rowerowych. Wykonane z wysokiej jakości kompozytu, te solidne i trwałe łyżki zapewniają skuteczne i bezpieczne zdjęcie opony bez ryzyka uszkodzenia dętki czy felgi. Dzięki ergonomicznemu designowi oraz praktycznemu...

Cena 25,00 zł

Kołki Lezyne Tubeless Plug Refill 10 Black

Gumowe paski do naprawy opon w systemie bezdętkowym. Służą do zatkania dużej dziury w oponie, tak aby uszczelniacz w ogumieniu mógł uszczelnić oponę. Do osadzenia gumki w oponie należy użyć specjalnego narzędzia.

Cena 29,00 zł

Kross Multiklucz Smooth 6

Multiklucz do roweru Smooth 6 marki Kross doskonale sprawdzi się, gdy podczas podróży rowerem zajdzie potrzeba przeprowadzenia szybkiego serwisu. Co więcej, produkt przyda się także w domowym warsztacie. Inwestycja w zestaw kluczy rowerowych Smooth 6 zapewnia duże poczucie bezpieczeństwa. Dzięki...

Cena 45,00 zł
  • Nowy

Klucz Scyzoryk KROSS SMART 10 FUNKCJI BK

Klucz Scyzoryk KROSS SMART 10 FUNKCJI to kompaktowy multiklucz o bardzo małych wymiarach, klucze imbusowe wykonane są z wysokiej jakości stali chromo-wanadowej. 

Cena 45,01 zł

Zestaw Naprawczy Blackburn Mini Plugger Tool

Zestaw naprawczy BLACKBURN MINI PLUGGER TOOL przeznaczony do opon bezdętkowych. Sprawdzi się zarówno do opon szosowych i szutrowych. Jest to szybki, jednorazowy system zamykania opon o niskim profilu. Można go łatwo przechowywać w kieszeni czy sakwie.

Cena 49,00 zł

Kross Multiklucz Smooth 8

Multiklucz do roweru Smooth 8 marki Kross doskonale sprawdzi się, gdy podczas podróży rowerem zajdzie potrzeba przeprowadzenia szybkiego serwisu. Co więcej, produkt przyda się także w domowym warsztacie. Inwestycja w zestaw kluczy rowerowych Smooth 8 zapewnia duże poczucie bezpieczeństwa. Dzięki...

Cena 55,00 zł
  • Nowy

Lezyne Narzędzie Podręczne RAP II 6 Czarny

Łącząc styl, technologię i najwyższą wartość, narzędzia wielofunkcyjne do rowerów z serii Rap II zapewniają niezrównaną wydajność w swoim przedziale cenowym.

Cena 69,00 zł