Sakwy i torby

Pokonywanie kilometrów na dwukołowcu to sposób na sport, transport i hobby. W naszej ofercie znajdziecie wygodne, pojemne torby i sakwy rowerowe, w które możecie spakować zarówno akcesoria, jak i rzeczy osobiste – klucze, telefon, dokumenty. Zakupicie u nas torby na kierownicę, ramę, bagażnik oraz sakwy podsiodłowe. Produkty z naszego sklepu sprawdzą się zarówno na rower górski, jak i szosowy.

Podsiodłowe sakwy na rower górski

Oferujemy szeroki wybór bagaży umożliwiających montaż pod siodełkiem, gdzie nie będzie przeszkadzał podczas dłuższych wypraw, m.in. górskich, aczkolwiek sprawdzą się także podczas długodystansowych zawodów. Podsiodłowa sakwa na rower szosowy to praktyczne rozwiązanie - spakujecie do niej wodę, przekąski i inne, podstawowe rzeczy. Niektóre modele wyposażone są w dodatkowe uchwyty, pozwalające na przyczepienie pakunków także na zewnątrz. Dużym atutem tych toreb jest ich rozmiar - umiejscowienie nad tylnym kołem i ergonomiczny kształt pozwalają nawet na kilkanaście litrów pojemności.

Praktyczne bagaże na ramę

Mocowanie do ramy jednośladu to wygodne rozwiązanie, zapewniające zarówno bezpieczeństwo pakunku, jak i łatwy dostęp do niego. Tego typu torby na rower szosowy lub górski mają regulowane paski, pozwalające na zacisk odpowiedni do szerokości ramy. Umiejscowienie bagażu między nogami nie wpływa też negatywnie na środek ciężkości pojazdu.

Mocowanie na kierownicę

To najbardziej poręczna opcja, jeśli zależy nam na szybkim dostępie do naszych rzeczy - możliwość odpięcia jedną ręką, by wyjąć telefon i uwiecznić np. górski widok sprawdzi się przede wszystkim dla osób, dla których pokonywanie ścieżek, szlaków i szos na jednośladzie jest sposobem na transport z miejsca A do miejsca B.

Pojemne zestawy do backpackingu

Jeśli planujecie dłuższe wyprawy, znajdziecie tu odpowiedni sprzęt, który umożliwi spakowanie się nawet na setki kilometrów podróży. Nasze torby gravelowe, montowane pod siodełkiem lub na kierownicy pozwolą pokonywać szosy, leśne dukty i nieodkryte ścieżki. Sakwy na ultramaratony, dostępne w naszym sklepie, gwarantują pomieszczenie wszelkiego potrzebnego sprzętu, zapasowych ubrań, jedzenia i picia.

Aktywne filtry

Torba Kross Roamer Triangle M

Bardzo praktyczne torebka trójkątna do przewożenia potrzebnych akcesoriów. Wyposażona w trwałe odwrócone zamki oraz wysokiej jakości rzepy pozwoli zabrać wszystko co niezbędne na każdej wycieczce ale i codziennym użytkowaniu roweru.

Cena 65,00 zł

Torba KROSS ROAMER Triangle

Bardzo praktyczne torebka trójkątna do przewożenia potrzebnych akcesoriów. Wyposażona w trwałe odwrócone zamki oraz wysokiej jakości rzepy pozwoli zabrać wszystko co niezbędne na każdej wycieczce ale i codziennym użytkowaniu roweru.

Cena 69,00 zł

Torba KROSS ROAMER Top Bag

Wysokiej klasy torebka KROSS ROAMER do mocowania na górną rurę, w której mieści się telefon 5'5 oraz niezbędne akcesoria .

Cena 79,00 zł

Torebka podsiodłowa Lezyne S-caddy

Torebki Lezyne S-CADDY są wykonane z trwałych i wodoodpornych materiałów z oblaskowym paskiem zapewniającym widoczność  kieszenie są strategicznie rozmieszczone, aby uchronić swoje przedmioty, umieszczone wewnątrz.

Cena 84,00 zł