Skarpety kolarskie

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-12 z 29 pozycji

Aktywne filtry

Skarpety kolarskie LUXA Classic Red

Intensywna czerwień w prostej formie. Skarpetki zostały uszyte w Polsce z ekologicznych włókien PROLEN®YARN. Miły w dotyku miękki materiał, który dopasowuje się do stopy.

Cena 42,90 zł

Skarpety kolarskie LUXA Classic Orange

Pomarańczowe włókna o głębokim nasyceniu koloru. Skarpetki kolarskie w kolorze pomarańczowym są idealnym uzupełnieniem kolorystycznym do odzieży lub roweru w takich barwach. Zaprojektowane i uszyte w Polsce.

Cena 42,90 zł

Skarpety kolarskie LUXA Classic Yellow

Żółte włókna o głębokim nasyceniu koloru. Skarpetki kolarskie w kolorze żółtym są idealnym uzupełnieniem kolorystycznym do odzieży lub roweru w takich barwach. Zaprojektowane i uszyte w Polsce.

Cena 42,90 zł

Skarpety kolarskie LUXA Classic Canarian

Żółte włókna o głębokim nasyceniu koloru fluo. Skarpetki kolarskie w kolorze żółtym są idealnym uzupełnieniem kolorystycznym do odzieży lub roweru w takich barwach. Zaprojektowane i uszyte w Polsce.

Cena 42,90 zł

Skarpety kolarskie LUXA Classic Khaki

Jeśli często jeździsz gravelem po bezdrożach, skarpetki w kolorze Khaki będą najlepszym wyborem. Uszyte z oddychających włókien PROLEN®YARN.

Cena 42,90 zł

Skarpety kolarskie LUXA Classic Cacao

Jednolite brązowe skarpetki dla kolarzy. Nietypowy kakaowy kolor. Przylegający do stopy oddychający materiał odporny na ścieranie.

Cena 42,90 zł

Skarpety kolarskie LUXA Classic Silver

Jasne srebrno-szare skarpetki przeznaczone dla kolarzy szosowych. Krój skarpet został dopracowany w taki sposób, aby przylegać do stopy. Ściągacz w górnej części nie pozwala na samoczynne zsuwanie w czasie jazdy.

Cena 42,90 zł

Skarpety kolarskie LUXA Classic Black

Minimalistyczny styl, głęboki czarny kolor. Skarpety kolarskie pozbawione wzorków. Postaw na prosty wygląd. Czarna przędza z właściwościami antybakteryjnymi.

Cena 42,90 zł

Skarpety kolarskie LUXA Asymmetric Red

Czerwone skarpety na rower z serii Asymmetric. Odpowiednio dobrane oddychające materiały to gwarancja wielogodzinnej komfortowej jazdy. Ze względu na swój ciekawy wzór, idealnie sprawdzą się jako pomysł na prezent dla kolarza. Oddychające i wytrzymałe materiały.

Cena 42,90 zł

Skarpety kolarskie LUXA Asymmetric Blue

Niebieskie skarpety na rower dostosowane do wielogodzinnych treningów. Idealnie pasują do odzieży w niebiesko-białych barwach. Skarpety kolarskie Asymmetric posiadają właściwości oddychające i szybkoschnące.

Cena 42,90 zł

Skarpety kolarskie LUXA Asymmetric Green

Zielone skarpety na rower dostosowane do wielogodzinnych treningów. Idealnie pasują do odzieży w niebiesko-białych barwach. Skarpety kolarskie Asymmetric posiadają właściwości oddychające i szybkoschnące.

Cena 42,90 zł