Opony i dętki

Przejechane kilometry, czas, wertepy czy ostre elementy na drodze, takie jak kamienie czy roztrzaskane butelki mogą sprawić nam kłopoty w postaci startego bieżnika lub brzydkiej dziury. Wymiana opony i dętki spotkała w życiu niejednego kolarza i szczęśliwie nie jest to kosztowna naprawa. W naszej ofercie znajdziecie opony, dętki oraz uszczelnienia, które sprawdzą się w awaryjnych sytuacjach.

Ogumienie do rowerów szosowych i górskich

Dla nas nie ma znaczenia, czy potrzebna jest Ci dętka do roweru szosowego, crossowego, gravelowego czy mtb – każdy model może ulec uszkodzeniu, które będzie wymagało całkowitej zmiany ogumienia. Nasz sklep przygotowany jest na takie okoliczności, dlatego znajdziecie tutaj szeroki przekrój opon i dętek rowerowych w różnych rozmiarach, które pozwolą Ci na jazdę zarówno po równej szosie, jak i żwirze, piachu lub kamieniach.

Kupicie u nas także opony tubeless oraz różnokolorowe zestawy aluminiowych zaworów do systemów bezdętkowych z wymiennymi wkładami, które ułatwią montaż uszczelniacza. W naszej ofercie są także różne taśmy do klejenia szytek, co pozwoli przymocowanie ich do obręczy aluminiowych i karbonowych.

Uszczelnienia na awaryjne sytuacje

Zakup nowego ogumienia może potrwać nawet do kilku dni, na co nie ma czasu, gdy jesteśmy w trasie lub uczestniczymy w zawodach szosowych i rajdach górskich. Jest to szczególnie problematyczne, gdy jesteśmy w dziczy, z dala od sklepów rowerowych, bez dostępu do internetu, mało tego – z dala nawet od jakiejkolwiek uczęszczanej drogi. W takich przypadkach konieczne jest uszczelnienie opony na miejscu, dlatego też dobrze jest mieć przy sobie odpowiedni sprzęt. W naszej ofercie znajdziecie płyny uszczelniające do opon o małej (50 ml) i dużej (500 ml) pojemności.

Z takim zestawem nie będzie Wam straszna żadna szosa, ścieżka czy kamienista przeprawa. A jeśli przydarzy się niemiła sytuacja z gwoździem, prętem, szkłem czy innym ostrym, niebezpiecznym elementem, zapasowy sprzęt zakupicie w naszym sklepie rowerowym online.

Aktywne filtry