Opony i dętki

Przejechane kilometry, czas, wertepy czy ostre elementy na drodze, takie jak kamienie czy roztrzaskane butelki mogą sprawić nam kłopoty w postaci startego bieżnika lub brzydkiej dziury. Wymiana opony i dętki spotkała w życiu niejednego kolarza i szczęśliwie nie jest to kosztowna naprawa. W naszej ofercie znajdziecie opony, dętki oraz uszczelnienia, które sprawdzą się w awaryjnych sytuacjach.

Ogumienie do rowerów szosowych i górskich

Dla nas nie ma znaczenia, czy potrzebna jest Ci dętka do roweru szosowego, crossowego, gravelowego czy mtb – każdy model może ulec uszkodzeniu, które będzie wymagało całkowitej zmiany ogumienia. Nasz sklep przygotowany jest na takie okoliczności, dlatego znajdziecie tutaj szeroki przekrój opon i dętek rowerowych w różnych rozmiarach, które pozwolą Ci na jazdę zarówno po równej szosie, jak i żwirze, piachu lub kamieniach.

Kupicie u nas także opony tubeless oraz różnokolorowe zestawy aluminiowych zaworów do systemów bezdętkowych z wymiennymi wkładami, które ułatwią montaż uszczelniacza. W naszej ofercie są także różne taśmy do klejenia szytek, co pozwoli przymocowanie ich do obręczy aluminiowych i karbonowych.

Uszczelnienia na awaryjne sytuacje

Zakup nowego ogumienia może potrwać nawet do kilku dni, na co nie ma czasu, gdy jesteśmy w trasie lub uczestniczymy w zawodach szosowych i rajdach górskich. Jest to szczególnie problematyczne, gdy jesteśmy w dziczy, z dala od sklepów rowerowych, bez dostępu do internetu, mało tego – z dala nawet od jakiejkolwiek uczęszczanej drogi. W takich przypadkach konieczne jest uszczelnienie opony na miejscu, dlatego też dobrze jest mieć przy sobie odpowiedni sprzęt. W naszej ofercie znajdziecie płyny uszczelniające do opon o małej (50 ml) i dużej (500 ml) pojemności.

Z takim zestawem nie będzie Wam straszna żadna szosa, ścieżka czy kamienista przeprawa. A jeśli przydarzy się niemiła sytuacja z gwoździem, prętem, szkłem czy innym ostrym, niebezpiecznym elementem, zapasowy sprzęt zakupicie w naszym sklepie rowerowym online.

Jest 109 produktów.

Pokazano 1-12 z 109 pozycji

Aktywne filtry

Opona Gravel TUFO Thundero Skinwall 700x36C

Uniwersalna opona gravelowa TUFO Thundero Sidewall - stworzona dla wszechstronnych kolarzy, którzy nie chcą się zastanawiać, dokąd jechać. Nie ma znaczenia, czy jeździsz po asfalcie, bruku, leśnych ścieżkach, piasku, trawie czy żwirze.

Cena 209,00 zł Cena podstawowa 239,00 zł
  • -30,00 zł
  • - 30,00 zł

Opona Gravel TUFO Swampero Skinwall 700x40C

Opona Tufo Swampero idealna na najtrudniejsze warunki. Nie musisz martwić się o pogodę. Kierunkowy wzór bieżnika w kształcie strzałki z zachodzącymi na siebie centralnymi klockami gwarantuje szybkie toczenie, wyjątkową przyczepność i właściwości samoczyszczące.

Cena 209,00 zł Cena podstawowa 239,00 zł
  • -30,00 zł
  • - 30,00 zł

Opona Pirelli Cinturato Velo TLR 700x26c

Opona Pirelli Cinturato Velo TLR 700x26c to opona przeznaczona do rowerów szosowych na gorsze nawierzchnie oraz graveli. Dzięki dodatkowej wkładce antyprzebiciowej Cinturato Velo TLR jest bardzo wytrzymałą oponą.

Cena 329,00 zł