Lista produktów marki Woom

Witaj w świecie doskonałych rowerów dla dzieci marki WOOM!

Jesteśmy wiodącym producentem innowacyjnych i wysokiej jakości rowerów, zaprojektowanych specjalnie dla najmłodszych kolarzy. Nasze produkty łączą w sobie bezpieczeństwo, wygodę i wyjątkowy design, aby dostarczyć dzieciom niezapomnianą przygodę na dwóch kółkach.

Marka WOOM to synonim jakości i niezawodności. Nasze rowery są starannie zaprojektowane z myślą o specyficznych potrzebach dzieci, takich jak niski ciężar, ergonomiczne kształty i łatwość obsługi. Dzięki temu, dzieci poczują się pewnie i komfortowo, ucząc się jazdy w bezpieczny i przyjazny sposób.

Nasze rowery WOOM oferują różne modele i rozmiary, dopasowane do wieku i wzrostu dzieci. Każdy rower jest starannie wykonany z najwyższej jakości materiałów, zapewniając trwałość i wytrzymałość nawet w trudnych warunkach. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, dlatego nasze rowery są wyposażone w hamulce, oświetlenie i inne funkcje zwiększające widoczność i ochronę.

Jest 35 produktów.

Pokazano 1-12 z 35 pozycji

Butelka WOOM GLUG z uchwytem

Butelka GLUG z uchwytem ze stali nierdzewnej kompatybilna jest ze wszystkimi rowerkami dziecięcymi. 

Cena 109,00 zł

Dziecięcy WOOM OFF AIR 5 TERRA Miedziany

Dzięki nowemu, zoptymalizowanemu modelowi woom OFF AIR 5 dzieci w wieku od siedmiu lat mają do dyspozycji ultralekki, ergonomicznie zaprojektowany i amortyzowany rower górski, na którym mogą pokonywać wymagające trasy i ostre zjazdy. Wysokiej jakości amortyzowany widelec i niezawodne hamulce...

Cena 4 599,00 zł
  • Nowy

Dzwonek WOOM BING

Dzwonek rowerowy Woom Bing. Pasujący idealnie do wszystkich rowerów Woom.

Cena 55,00 zł

Dzwonek WOOM VIENNA

Dzwonek rowerowy Woom Vienna. Pasujący idealnie do wszystkich rowerów Woom.

Cena 55,00 zł

Nóżka WOOM LEGGIE

Regulowana nóżka WOOM LEGGIE do rowerków dziecięcych o różnej wielkości kół

Cena 79,00 zł

Rower dziecięcy WOOM 2 Czerwony

Rower Woom 2 pozwoli łatwo przesiąść się z rowerka biegowego na rower z pedałami. W krótkim czasie maluch intuicyjnie opanuje najważniejsze umiejętności, jak pedałowanie, zdejmowanie nóg z pedałów czy utrzymanie równowagi. Z rowerem woom Twoje dziecko przeżyje niezapomniane dzieciństwo!

Cena 1 849,00 zł