Chemia rowerowa

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Środek do czyszczenia Peaty's Loamfoam Cleaner 1L

Peaty's LoamFoam to profesjonalny środek do czyszczenia roweru, który szybko usuwa brud. Roztwór jest biodegradowalny i bezpieczny dla wszystkich powierzchni w rowerze, w tym tarcz i klocków hamulcowych.

Cena 65,01 zł

Preparat ochronny Morgan Blue Polish

Preparat ochronny Morgan Blue Polish. Środek nabłyszczający do wszystkich elementów roweru.Odświeża kolory i pozostawia warstwę ochronną zapobiegającą przywieraniu zanieczyszczeń.

Cena 83,00 zł

Pasta do carbonu Morgan Blue Carbon Assembly

Smar Morgan Blue Carbon Assembly. Pasta montażowa do elementów karbonowych. Zwiększa tarcie i redukuje siłe z jaką muszą być zamontowane komponenty.Zapobiega spiekaniu się komponentów wykonanych z różnych materiałów.

Cena 49,00 zł

Preparat czyszczący do Roweru MOTOREX Clean

MOTOREX BIKE CLEAN Szczególnie skuteczny, bezrozpuszczalnikowy, galaretowaty środek czyszczący specjalnie do mocno zabrudzonych rowerów. MOTOREX BIKE CLEAN rozpuszcza i usuwa błoto, ziemię, kurz itp w mgnieniu oka.

Cena 49,00 zł

Preparat czyszczący do Roweru MOTOREX Easy Clean Spray

MOTOREX Easy Clean Szczególnie skuteczny, bezrozpuszczalnikowy, galaretowaty środek czyszczący specjalnie do mocno zabrudzonych rowerów. MOTOREX Easy Clean rozpuszcza i usuwa błoto, ziemię, kurz itp w mgnieniu oka.

Cena 49,00 zł