Torba na górną rurę ramy Apidura Expedition Bolt-On Top Tube Pack 1L

299,00 zł
Brutto
TWB-0000-000
5060422140871

Torba bikepackingowa mocowana do śrub na górnej rurze ramy. Apidura Racing Bolt-On Top Tube Pack 1L.

Obecnie brak na stanie

  • Visa
  • MasterCard
  • mBank PAYNOW
  • BLIK

Torba na ramę Apidura Expedition Bolt-On Top Tube Pack 1L

Usprawniona i bezpieczna torebka do przechowywania często używanych przedmiotów na rowerach z otworami na śruby górnej rury.

Przydatna samodzielna torba do codziennej jazdy lub jako część większego zestawu rowerowego, Expedition Bolt-On Top Tube Pack to lekka, bezpieczna torba do przechowywania, idealna do często używanych przedmiotów w drodze. Torba z górnej tuby jest wodoodporna, ma zgrzewane szwy i pionierski wodoodporny zamek błyskawiczny.

Przykręcany pokrowiec na górną rurę bezpiecznie mocuje się do śrub na górnej rurze, typowych dla rowerów gravelowych i typu adventure, z możliwością wyboru pozycji mocowania, aby dopasować się do każdego roweru i rozmiaru ramy. Struktura wyściółki z pianki o zamkniętych komórkach chroni ramę i elektronikę przed uszkodzeniem, a dla dodatkowej wygody chroniony port kablowy umożliwia ładowanie urządzeń w podróży.

Otwierana i zamykana za pomocą łatwo dostępnego ściągacza zamka błyskawicznego jednym palcem, przykręcana torba na górnej rurze jest użyteczną samodzielną torbą do jazdy na rowerze przygodowym lub jako część pełnego zestawu Expedition Series. W przypadku rowerów bez przykręcanych bolców, wybierz Expedition Top Tube Pack.

Zestaw Expedition Bolt-On Top Tube Pack jest wycięty z trójwarstwowego laminatu, który został opracowany specjalnie dla Apidury. Materiał jest lekki i bardzo odporny na rozdarcia i przetarcia. Warto zauważyć, że jest zgrzany w szwach, tworząc wodoszczelne uszczelnienie, które zapewnia, że ​​górna tuba pozostaje całkowicie wodoszczelna.

W zestawie dwie śruby mocujące niewymagające narzędzi.

Waga: 110g

TWB-0000-000

Specyficzne kody

Torba na górną rurę ramy...

299,00 zł