Okulary Alba Optics DELTA LMN VZUM LEAF
  • Okulary Alba Optics DELTA LMN VZUM LEAF
  • Okulary Alba Optics DELTA LMN VZUM LEAF
  • Okulary Alba Optics DELTA LMN VZUM LEAF
  • Okulary Alba Optics DELTA LMN VZUM LEAF

Okulary Alba Optics DELTA LMN VZUM LEAF

689,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych
Dostępny Ilość

Okulary rowerowe Alba Optics Delta to połączenie nowoczesnego designu, świetnego dopasowania oraz wysokiej jakości szybki.

OKULARY ALBA OPTICS DELTA BLACK VZUM FLY

Delta to okulary inspirowane kultowymi modelami z lat 80-tych i 90-tych.
Materiał oprawek to Tr90 - kompozyt stworzony z nylonu i włókna węglowego. Organicznie przyjazny i bezpieczny dla skóry nawet podczas długotrwałego użytkowania.
Jest o 20% lżejszy od innych konwencjonalnych materiałów tego typu przy jednocześnie większej wytrzymałości mechanicznej i lepszej ochronie przed uszkodzeniami.
Charakteryzuje się wysoką sprężystością, brakiem odkształceń pod wpływem wysokich temperatur a po wygięciu powraca do pierwotnego kształtu.
Ergonomiczny i dopasowany kształt zauszników gwarantuje że okulary zawsze będą na swoim miejscu nawet w przypadku wstrząsów lub nagłych ruchów głowy.
Optyka okularów Delta bazuje na soczewkach Vzum™ A-Lens wykonanych z odpornego na zarysowania, niełamliwego poliwęglanu.
Idealnie dobrana krzywizna zapewnia kąt widzenia 180 ° bez deformacji bocznych, oferując jednocześnie doskonałą ochronę przed wiatrem i silnym światłem.
Doskonałe dopasowanie i perfekcyjna optyka okularów Delta ułatwia każdemu sportowcowi skupienie się na swoich celach i osiągach.

VZUM™ FLY Jasna szyba przeznaczona na warunki słabego oświetlenia. Oferuje duże pole widzenia i poprawia czas reakcji podczas sportu.
KAT. 1 | VT 61%

AODFLMN-VL

16 innych produktów w tej samej kategorii: