• -15%

Komin Assos Winter Neck Warmer black Series

165,75 zł
195,00 zł
Brutto
P13.80.832.18.OS
2220000230995

Komin Assos Winter Neck Warmer to dodatkowy materiał w Twojej sportowej garderobie, który zapewni Ci ciepło podczas chłodniejszych dni na trasie rowerowej, treningach i zimowych przygodach na drodze.

Ostatnie sztuki w magazynie

  • Visa
  • MasterCard
  • mBank PAYNOW
  • BLIK

Komin Assos Winter Neck Warmer black Series

Komin Assos Winter Neck Warmer to dodatkowy materiał w Twojej sportowej garderobie, który zapewni Ci ciepło podczas chłodniejszych dni na trasie rowerowej, treningach i zimowych przygodach na drodze. To idealnie opracowany projekt na bazie mapowania ciała, dzięki czemu tkanina dobrze dopasowuje się do anatomii człowieka. W dodatku jest miękka i przyjemna dla skóry, dlatego nie będzie Cię podrażniać. 


Wyprofilowany komin Winter Neck Warmer izoluje od nieprzyjemnego powiewu wiatru oraz chłodnego powietrza. Chroni nie tylko szyję, ale też kark i twarz. Możesz dopasować go do swoich potrzeb, układając materiał w wygodny sposób. Co więcej, tkanina ma właściwości oddychające, co sprawdzi się doskonale podczas intensywnych treningów, a także mroźnego poranka. Wilgoć nie będzie zatrzymywać się na Twoim ciele. 

Komin Assos Winter Neck...

195,00 zł 165,75 zł