Trenażer ELITE Direto XR-T
  • Trenażer ELITE Direto XR-T
  • Trenażer ELITE Direto XR-T
  • Trenażer ELITE Direto XR-T
  • Trenażer ELITE Direto XR-T
  • -550,00 zł
  • - 550,00 zł

Trenażer ELITE Direto XR-T

3 749,00 zł
3 199,00 zł
Brutto
Niedostępny Ilość

Interaktywny trenażer Elite Direto XR-T - najnowsza odsłona jedego z najlepszych trenażerów na rynku. Możliwość sparowania z aplikacjami treningowymi Zwift i My E Training.

  • Symulacja nachylenia 24%
  • Dokładny pomiar ± 1,5%
  • Moc wyjściowa 2300w

Trenażer Elite Direto XR-T

Cichy trenażer Elite DIRETO XR-T to trener, którego szukałeś w tym sezonie do treningu we własnym domu. Ten trenażer to największa ewolucja trenażerów Elite Direto ze zintegrowanym miernikiem mocy. Idealny do osiągnięcia najwyższego poziomu wydajności i treningu w całkowicie wciągającym treningu domowym.

Plug & Play

Podobnie jak Suito-T, trener DIRETO XR-T pomoże Ci ćwiczyć na rowerze w najłatwiejszy i najszybszy sposób od pierwszego rozpakowania. 
Plug & Play i bardzo stabilny, Direto XR-T składa się szybko do przechowywania, gdy nie jest używany, i posiada praktyczny zintegrowany uchwyt, który ułatwia przenoszenie go ze sobą.
 

Ponadto DIRETO XR-T jest trenażerem z napędem bezpośrednim, co oznacza, że ​​jest jednym z najcichszych trenażerów domowych na rynku. 

Zintegrowany miernik mocy

OTS (optyczny czujnik momentu obrotowego) zapewnia DIRETO XR-T największą dokładność danych podczas treningu . To innowacyjne zintegrowany miernik mocy z dokładnością ± 1,5%, o 0,5%, dokładniejszy do pierwotnego trenażera Direto.  

Elite DIRETO XR-T jest jedynym trenażerem na świecie z oryginalnymi trenażerami Drivo, Drivo II, Direto i Direto x, które faktycznie mierzą moc wyjściową za pomocą  zintegrowanego miernika mocy . Dlatego wyróżnia się jako jeden z najdokładniejszych trenażerów domowych na rynku.

Niesamowita symulacja nachylenia podjazdu

DIRETO XR-T to interaktywny trener domu więc automatycznie zmienia opór podczas treningu. Dzięki ulepszonemu i większemu kołu zamachowemu DIRETO XR jest w stanie zasymulować do niewiarygodnego nachylenia 24% - 10% więcej niż to, co mógł zrobić oryginalny Direto i 6% więcej niż Direto X. 

Ten bezprecedensowy poziom mocy zapewnia doskonałe osiągi nawet podczas szczególnie intensywnych sesji treningowych - możesz na pierwszy rzut oka sprawdzić wszystkie wykresy treningowe, przeprowadzić testy oceniające poziom sprawności FTP, wykonać powtórzenia i sprinty z dużą prędkością i maksymalną mocą. 

Na DIRETO XR-T masz do dyspozycji każdy rodzaj treningu, jaki chcesz.

Bezczujnikowa kadencja

Wszyscy trenerzy sportowi Elite natychmiast wysyłają dane dotyczące mocy, prędkości i kadencji, dzięki czemu stają się skutecznymi instrumentami do budowania dokładnego programu treningowego i jak największej replikacji treningów na świeżym powietrzu. Kadencja jest mierzona za pomocą praktycznej technologii bezczujnikowej (to znaczy bez czujników podłączanych do roweru).

Super kompatybilny

Elite DIRETO XR-T zapewnia całkowitą kompatybilność zarówno z rowerami szosowymi, jak i MTB, co czyni go jednym z najbardziej kompatybilnych trenażerów na rynku. Posiada oś do konwersji ze sztywnej osi do osi QR.

Direto XR ma nową strukturę, która jest idealna do przechowywania przerzutek z długimi wózkami, które mają większą pojemność na większych 12-biegowych zestawach zębatek . W ten sposób DIRETO XR-T jest kompatybilny z kasetami Shimano® / SRAM 9/10/11, Campagnolo 9/10/11/12, 12-biegową SRAM NX i 12-biegową Shimano® Micro Spline.

Całkowita interaktywność

DIRETO XR-T należy do nowej generacji interaktywnych trenażerów domowych ANT + ™ FE-C i Bluetooth, które są kompatybilne z dowolnym rodzajem aplikacji, oprogramowania, komputera i urządzenia (smartfony i tablety) obsługujących iOS , Android , OSX i Windows . Ustaw swój kurs lub programy treningowy kilkoma kliknięciami i od razu zacznij pedałować. DIRETO XR-T  automatycznie dostosuje opór i zarządza sesją treningową. DIRETO XR-T można zarządzać za pomocą oprogramowania ZWIFT i aplikacji My E-Training.

Trenuj na Zwift i My E-Training!

Dzięki współpracy między Elite i Zwift każdy kupujący Suito będzie mógł korzystać z bezpłatnej 1-miesięcznej subskrypcji Zwift oraz bezpłatnej 12-miesięcznej subskrypcji My E-Training , dostępnej na komputerze stacjonarnym i telefonie komórkowym. 
To kolejny trenażer będący w asortymencie interaktywnych trenażerów ANT + ™ FE-C i Bluetooth, które współpracują z każdą aplikacją, oprogramowaniem, komputerem i urządzeniem (smartfonami i tabletami) poprzez iOS, Android, MacOS i Windows. Wystarczy wybrać oprogramowanie, wybrać kurs lub program treningowy i zacząć pedałować na rowerze. Suito automatycznie dostosuje opór. 
Odkryj całe oprogramowanie, którego możesz używać z Suito: oprócz Zwift i My E-Training, możesz nim również zarządzać na wszystkich innych platformach do rowerów stacjonarnych, takich jak TrainerRoad, Kinomap, Rouvy, The Sufferfest, Bikevo i wiele innych.

EL0171013

7 innych produktów w tej samej kategorii: