Opona Pirelli P Zero Race 150th Anniversary 700x28c
  • Opona Pirelli P Zero Race 150th Anniversary 700x28c
  • Opona Pirelli P Zero Race 150th Anniversary 700x28c
  • -15%
  • - 15%

Opona Pirelli P Zero Race 150th Anniversary 700x28c

419,00 zł
356,15 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych
Dostępny Ilość

Opona Pirelli P Zero Race 150th Anniversary to unikatowa i limitowna wersja opony P Zero Race - stworzona z okazji 150-lecia istnienia Pirelli.

Opona Pirelli P Zero Race 150th Anniversary 28-622

Wykorzystując doświadczenie z wyścigów World Tour w połączeniu z ciągłym dążeniem do doskonałości Pirelli, zespół inżynierów opracował najbardziej wydajną, wszechstronną oponę wyścigową, jaką kiedykolwiek udało się stworzyć.

P Zero Race

została stworzona aby połączyć wszystkie zalety technologii klasycznych opon dętkowych w konstrukcji wszechstronnej, przygotowanej pod kątem wyścigów.

P Zero Race to opona która przewyższa osiągami i wydajnością wszystkie inne opony szosowe, łącznie z szytkami.

Po trzech latach rozwoju we współpracy z najlepszymi zawodnikami na poziomie World Tour, w tym zdobycia tytułu mistrzostwa świata UCI 2019 w kategorii mężczyzn i kobiet, powstała typowo wyścigowa opona z nową mieszanką SmartEvo i technologią oplotu TechBelt, aby zapewnić doskonały produkt zarówno profesjonalnym zawodników jaki i entuzjastom kolarstwa.

Mieszanka:
Nowa mieszanka SmartEVO wykorzystuje mieszankę trzech różnych polimerów, z których każdy zapewnia określone właściwości użytkowe w celu osiągnięcia optymalnej równowagi przeciwstawnych cech, takich jak przyczepność i opory toczenia.
Ponad 100 lat doświadczenia i wiedzy Pirelli, pozwoliło opracować oponę spełniające specyficzne potrzeby dla różnych sytuacji.
Podstawą wyjątkowych właściwości mieszanki SmartEVO jest jej trójskładnikowa kompozycja polimerów o "inteligentnych" parametrach co skutkuje lepszą przyczepnością na suchej i mokrej nawierzchni, zapewniając jednocześnie mniejsze opory toczenia.
Pirelli stworzyło mieszankę wyczynową zaprojektowaną i dostosowaną do wszystkich dyscyplin kolarstwa, od wyścigów lokalnych lub World Tour po epickie przygody, gdzie klimat i nawierzchnia wymagają opon, które sprawdzą się w każdych warunkach.
Oplot TechBelt Konstrukcja oplotu o wysokich parametrach z dodatkową warstwą materiału odpornego na przecięcie pod spodem bieżnika zapewnia lepszą ochronę przed przebiciem i uszkodzeniem w różnorodnych warunkach. Oplot TechBelt to odporność na uszkodzenie mechaniczne, wysoki komfort i niska waga.

4237800

16 innych produktów w tej samej kategorii: