Stopka rowerowa Little Egert 16-24"

45,01 zł
Brutto
T4CPK000176

Stopka Kross Little Egert. Z wygodną opcją regulacji do rowerów z kołami o rozmiarze od 16" do 24”

Pośpiesz się! Tylko 27 szt. w magazynie!
  • Visa
  • MasterCard
  • mBank PAYNOW
  • BLIK

PODPÓRKA ROWEROWA 16"-24" KROSS LITTLE EGRET

Bardzo ważnym elementem każdego roweru są dodatkowe akcesoria, które poprawiają komfort użytkowania. Niezwykle przydatnym rozwiązaniem jest podpórka do roweru. Zapewnia ona stabilność podczas postoju. Dzięki temu nie trzeba szukać miejsca, które pozwoli na bezpieczne ustawienie jednośladu. Poszukując idealnego akcesorium tego typu do roweru dziecięcego, warto zainwestować w model Little Egret marki Kross. Wyrób wyprodukowany jest z lekkiego stopu aluminium, dzięki czemu jest wytrzymały oraz lekki. Jest to bardzo praktyczny dodatek dla każdego młodego rowerzysty. Podpórka przeznaczona jest dla każdego, kto ceni funkcjonalne, a także niedrogie rozwiązania.

Podpórka Little Egret – dobry sposób na wygodny postój roweru dziecięcego

Podpórka Little Egret marki Kross wyposażona jest w wygodny system dopasowania do rozmiaru koła. Przeznaczona jest do instalacji centralnie za mufą suportu. Jest to niewielki produkt, który zapewnia komfort każdemu młodemu rowerzyście. Sprawia, że przemierzanie kolejnych tras jest jeszcze przyjemniejsze.

Podpórka Little Egret - dopasowanie

Podpórka Little Egret, warto podkreślić, wyposażona została w rozwiązanie, które umożliwia beznarzędziową regulację wysokości. Jest to niezwykle komfortowa alternatywa pasująca do rowerów z kołami o rozmiarach 16"-24".

Stopka rowerowa Little...

45,01 zł