Rower dziecięcy WOOM 2 Niebieski
  • Rower dziecięcy WOOM 2 Niebieski
  • Rower dziecięcy WOOM 2 Niebieski
  • Rower dziecięcy WOOM 2 Niebieski
  • Rower dziecięcy WOOM 2 Niebieski
  • Rower dziecięcy WOOM 2 Niebieski
  • Rower dziecięcy WOOM 2 Niebieski

Rower dziecięcy WOOM 2 Niebieski

1 849,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych
Dostępny Ilość
Rower Woom 2 pozwoli łatwo przesiąść się z rowerka biegowego na rower z pedałami. W krótkim czasie maluch intuicyjnie opanuje najważniejsze umiejętności, jak pedałowanie, zdejmowanie nóg z pedałów czy utrzymanie równowagi. Z rowerem woom Twoje dziecko przeżyje niezapomniane dzieciństwo!

WOOM 2 14"

Rower: 14″  •  5 kg
Dziecko: 3 - 4,5 lat  •  95 - 110 cm
Kolor: Niebieski

woom 2 - nauka jazdy na prawdziwym rowerze? Na taki pomysł zaświecą się oczy każdemu dziecku! Rower woom 2 pozwoli łatwo przesiąść się z rowerka biegowego na rower z pedałami. W krótkim czasie maluch intuicyjnie opanuje najważniejsze umiejętności, jak pedałowanie, zdejmowanie nóg z pedałów czy utrzymanie równowagi. Z rowerem woom Twoje dziecko przeżyje niezapomniane dzieciństwo!

Hamulec

Dzieci rozpoznają ważny tylny hamulec po wyraźnie zielonej dźwigni hamulca. Kolorystyka zapobiega pomieszaniu hamulców i sprawia, że ​​jazda na rowerze jest bezpieczniejsza. Specjalną dźwignię hamulca można łatwo obsługiwać rączkami małych dzieci przy niewielkiej sile dłoni. W połączeniu z ergonomicznie ukształtowanymi uchwytami sprawia, że ​​hamowanie jest dziecinnie proste.

Korba

Długość i rozstaw pedałów wysokiej jakości korby woom są ergonomicznie idealnie dopasowane do ciała dziecka. Dla optymalnego rozstawienia nóg i całkowicie naturalnej kolejności ruchów. Do kroku? Nie ma nic prostszego!

Rama

Super lekka aluminiowa rama jest sercem roweru i zapewnia beztroską przyjemność z jazdy. Dzięki misternie opracowanej, dostosowanej do wieku geometrii, woom mówi: Każdy początek jest łatwy!

Osłona łańcucha

Dzięki smukłej konstrukcji zamknięta osłona łańcucha jest nie tylko piękna, ale także zachwyca doskonałą funkcją i stabilną konstrukcją. Chroni nie tylko dziecko przed zabrudzeniem, ale także przed urazami. Żegnaj smugi łańcucha!

Siodło

Jednym z najważniejszych punktów kontaktu dziecka z rowerem jest siodełko. Ma decydujący wpływ na samopoczucie podczas jazdy na rowerze. Dlatego nasze siodełko jest idealnie dopasowane do kości miednicy dziecka w tym wieku i zoptymalizowane do wyprostowanej pozycji siedzącej. Wyjątkowo dobre wrażenia z jazdy.

Ogranicznik skrętu kierownicy

Opracowany przez nas ogranicznik skrętu kierownicy jest ważnym elementem bezpieczeństwa. Zapobiega upadkom przy przekręcaniu kierownicy, stabilizuje jazdę na wprost, a tym samym zmniejsza ryzyko wypadku.

Opony o niskim współczynniku tarcia

Opony mają duży wpływ na zachowanie podczas jazdy. Dlatego wybraliśmy opony do naszych rowerów do jak najszerszego zakresu zastosowań. Na drodze, żwirowej ścieżce czy leśnym poszyciu - nasze lekkie opony zapewniają optymalną przyczepność przy każdej pogodzie i na każdej nawierzchni, na wprost i na zakrętach.

Koła

Aby rower dobrze jeździł, potrzebne są naprawdę dobre koła. Jak nasz. To właśnie suma poszczególnych części sprawia, że ​​koła woom są tak wyjątkowe: od płynnie działających piast, przez szprychy ze stali nierdzewnej wysokiej jakości, po nasze ekskluzywne obręcze SOOPA-DOOPA-HOOPS.

WOOM2BLUE

Opis

MATERIAŁ RAMY
Rama wykonana z wysokiej jakości lekkiego stopu aluminium 6061
RAMA
Wyjątkowo nisko poprowadzona rama oraz koła o rozmiarze 14 cali pozwalają na komfortową jazdę. Bardzo niska wysokość siodełka, szeroki rozstaw kół oraz ergonomiczna geometria kierownicy zapewniają stabilność i równowagę, a tym samym większy komfort jazdy
WIDELEC
Lekki aluminiowy widelec unicrown 1" o dużym wyprzedzeniu dla łatwiejszego prowadzenia
KASETA
Wolnobieg – brak hamulca nożnego
MECHANIZM KORBOWY
Lekkie korby 80mm z kutego stopu aluminium o niskim wskaźniku Q-factor (szerokość ramion korby)
KIEROWNICA
Szeroka, ergonomiczna i lekka kierownica dla większej kontroli jazdy, z wysokim wzniosem dla optymalizacji pozycji podczas jazdy, 500mm
CHWYTY
woom Ergogrip – najmniejsze w swojej klasie, Ergonomiczny kształt uchwytów wykonanych bez użycia substancji szkodliwych, z powiększonym zakończeniem dla większego bezpieczeństwa, Mocowane przy pomocy śruby
WSPORNIK KIEROWNICY
nowy, lekki wspornik wykonany z kutego aluminium 40 mm / +15° “Ochrona kolan – brak wystających śrub dzięki zastosowaniu przedniej śruby zaciskowej oraz zintegrowanego zacisku kierownicy Kierownica mocowana za pomocą śruby imbusowej 5 mm
STERY
zintegrowane łożyska maszynowe
SIODŁO
Ergonomiczny kształt dopasowany do wieku
WSPORNIK SIODEŁKA
Anodowana na czarno sztyca z podziałką z oznaczeniem minimalnego i maksymalnego wysunięcia
HAMULCE
v-brake, Dwie małe dźwignie hamulca na kierownicy o regulowanej odległości pasują do małej dłoni, Zielony kolor dźwigni hamulca tylnego koła i zielone klocki pomagają dziecku rozróżnić przedni i tylny hamulec
OPONY
Opony Schwalbe LITTLE JOE Perf 14 x 1,5” o niskich oporach toczenia, doskonałej przyczepności i amortyzacji

16 innych produktów w tej samej kategorii: