Rower dziecięcy WOOM 4 Czerwony
  • Rower dziecięcy WOOM 4 Czerwony
  • Rower dziecięcy WOOM 4 Czerwony
  • Rower dziecięcy WOOM 4 Czerwony
  • Rower dziecięcy WOOM 4 Czerwony
  • Rower dziecięcy WOOM 4 Czerwony
  • Rower dziecięcy WOOM 4 Czerwony
  • Rower dziecięcy WOOM 4 Czerwony

Rower dziecięcy WOOM 4 Czerwony

2 449,00 zł
Brutto
Niedostępny Ilość

Woom 4 to rower, który pozwala dzieciom na prawdziwie dynamiczną jazdę! Kolejnym etapem w nauce jazdy jest obsługa przerzutki. Rower został wyposażony w osiem biegów, dzięki którym Twoje dziecko będzie mogło poruszać się po coraz bardziej zróżnicowanym terenie. Niezależnie, czy do lasu czy na wzniesienia – teraz można w końcu udać się na dalszą wycieczkę poza dobrze znany horyzont!

WOOM 4 20"

Woom 4 to rower, który pozwala dzieciom na prawdziwie dynamiczną jazdę! Kolejnym etapem w nauce jazdy jest obsługa przerzutki. Rower został wyposażony w osiem biegów, dzięki którym Twoje dziecko będzie mogło poruszać się po coraz bardziej zróżnicowanym terenie. Niezależnie, czy do lasu czy na wzniesienia – teraz można w końcu udać się na dalszą wycieczkę poza dobrze znany horyzont!

Rower: 20″ • 7,3 kg
Dziecko: 6 - 8 lat • 115 - 130 cm
Kolor: Żółty

Hamulce

Dwa hamulce typu V-brake można łatwo obsługiwać małymi rączkami dzięki ergonomicznie dostosowanym dźwigniom hamulca z regulacją zasięgu. Bezpieczne zatrzymanie można osiągnąć niewielką siłą ręczną.

Mechanizm korbowy woom

Długość i rozstaw pedałów wysokiej jakości korby woom są ergonomicznie idealnie dopasowane do ciała dziecka. Dla optymalnego rozstawienia nóg i całkowicie naturalnej kolejności ruchów. A dzięki osłonie łańcucha zakleszczone nogawki spodni nie mają szans!

Rama roweru woom

Super lekka aluminiowa rama jest sercem roweru i zapewnia beztroską przyjemność z jazdy. Misternie opracowana, dostosowana do wieku geometria umożliwia dobrą kontrolę nad rowerem, a tym samym bezpieczne odkrywanie nowych horyzontów.

Manetka microSHIFT

Łatwa w użyciu manetka obrotowa microShift zapewnia intuicyjną zmianę ośmiu biegów przy minimalnym wysiłku ręcznym.

Szybkozamykacz

Szybkozamykacze ułatwiają montaż i demontaż kół w mgnieniu oka. Umożliwia to nieskomplikowany transport w samochodzie, a także jest bardzo pomocne w przypadku przebicia opony.

Siodło woom

Jednym z najważniejszych punktów kontaktu dziecka z rowerem jest siodełko. Ma decydujący wpływ na odczucie jazdy na rowerze. Nasze siodełko jest zatem idealnie dopasowane do anatomii kości miednicy dziecka. Wyjątkowo dobre wrażenia z jazdy.

Szybka zmiana wysokości siodełka

Dzięki szybkiemu wypinaniu siodełka optymalna wysokość siedziska może być ustawiona szybko, łatwo i nawet przez dzieci - bez żadnych narzędzi!

Opony o niskim współczynniku tarcia

Opony mają duży wpływ na zachowanie podczas jazdy. Dlatego wybraliśmy opony do naszych rowerów do jak najszerszego zakresu zastosowań. Na drodze, żwirowej ścieżce czy leśnym poszyciu - nasze lekkie opony zapewniają optymalną przyczepność przy każdej pogodzie i na każdej nawierzchni, na wprost i na zakrętach.

Woom Vario regulowany wspornik kierownicy

Nasz wspornik zapewnia bezpieczne i łatwe połączenie kierownicy ze sterem, a dzięki wspornikowi Vario rower jest nie tylko wyższy, ale także dłuższy. Rower rośnie wraz z dzieckiem i zapewnia mu optymalną pozycję siedzącą przez cały okres użytkowania.

Przerzutka tylna microSHIFT

Precyzyjna i płynna zmiana biegów zwiększa radość z jazdy i zakres ruchów dziecka - nie przytłaczając go. Tylna przerzutka microSHIFT ma siedem biegów z szerokim przełożeniem dzięki 28 zębom z przodu i 11-28 zębom z tyłu.

WOOM4RED

Opis

MATERIAŁ RAMY
Rama wykonana z wysokiej jakości lekkiego stopu aluminium 6061
RAMA
Wyjątkowo nisko poprowadzona rama oraz koła o rozmiarze 14 cali pozwalają na komfortową jazdę. Bardzo niska wysokość siodełka, szeroki rozstaw kół oraz ergonomiczna geometria kierownicy zapewniają stabilność i równowagę, a tym samym większy komfort jazdy
WIDELEC
Lekki aluminiowy widelec unicrown 1" o dużym wyprzedzeniu dla łatwiejszego prowadzenia
KASETA
Kaseta 7-biegowa
MECHANIZM KORBOWY
Lekkie korby 110mm z kutego stopu aluminium o niskim wskaźniku Q-factor (szerokość ramion korby)
KIEROWNICA
Szeroka, ergonomiczna i lekka kierownica, 580mm
CHWYTY
lekkie piankowe chwyty
WSPORNIK KIEROWNICY
Regulowany wspornik woom Vario
STERY
zintegrowane łożyska maszynowe
SIODŁO
Ergonomiczny kształt dopasowany do wieku
WSPORNIK SIODEŁKA
Anodowana na czarno sztyca z podziałką z oznaczeniem minimalnego i maksymalnego wysunięcia
HAMULCE
v-brake, Dwie małe dźwignie hamulca na kierownicy o regulowanej odległości pasują do małej dłoni
OPONY
Opony Schwalbe LITTLE JOE Perf 20 x 1,4” o niskich oporach toczenia, doskonałej przyczepności i amortyzacji

16 innych produktów w tej samej kategorii: