• Nowy

torba na widelec Apidura Expedition Cargo Cage Pack (1.3L)

209,00 zł
Brutto
AWS-0000-000
5060422140932

Torba bikepackingowa mocowana na widelec Apidura Expedition Cargo Cage Pack (1.3L)

Ostatnie sztuki w magazynie

Pośpiesz się! Tylko 2 szt. w magazynie!
  • Visa
  • MasterCard
  • mBank PAYNOW
  • BLIK

Torba na widelec Apidura Expedition Cargo Cage Pack (1.3L)

Zaprojektowana z myślą o zawodach kolarskich na bardzo długich dystansach. Expedition Cargo Cage Pack mocuje się do widelca, aby zapewnić dodatkową ładowność w obszarach o ograniczonym prześwicie. 1,3 l to idealny rozmiar na narzędzia, części zamienne lub ściśliwe warstwy zapasowe. Torba na widelec bezpiecznie mocuje się do klatek ładunkowych za pomocą naszego unikalnego mechanizmu mocowania, zaprojektowanego z myślą o łatwym mocowaniu i zdejmowaniu.

Liczne pętle mocujące oraz możliwość skrócenia pasków sprawiają, że torbę można przymocować do dowolnej klatki bagażowej. Precyzyjnie wykonana z lekkiego laminatu opracowanego specjalnie dla Apidury, torba jest wodoodporna i wysoce odporna na otarcia i rozdarcia. Bezdotykowy zawór uwalniający powietrze umożliwia łatwe pakowanie i kompresję oraz umożliwia dostęp do zawartości bez wyjmowania opakowania.

Materiały

Torba na ramę wykonana jest z Hexalon, laminowanej tkaniny na zamówienie, opracowanej specjalnie dla Apidury. Zaprojektowany, aby sprostać wymaganiom zawodów kolarskich na bardzo długich dystansach, materiał jest wodoodporny i lekki, z dużą odpornością na rozdarcie i ścieranie.    

Zintegrowana struktura termoutwardzalna jest w pełni połączona z wnętrzem torby, zwiększając sztywność i pozwalając torbie być minimalną i lekką.

Pielęgnacja

Umyj zestaw Racing Frame ręcznie, używając w razie potrzeby łagodnego rozcieńczonego mydła. Następnie pozostaw do wyschnięcia.

Nie prać w pralce, suszyć w pralce ani prasować.

Szerokość - 8,5cm
Waga - 70g

 

torba na widelec Apidura...

209,00 zł