Rower MTB Kross Lea 3.0 Biały Fiolet
  • Rower MTB Kross Lea 3.0 Biały Fiolet
  • Rower MTB Kross Lea 3.0 Biały Fiolet
  • Rower MTB Kross Lea 3.0 Biały Fiolet
  • Rower MTB Kross Lea 3.0 Biały Fiolet
  • Rower MTB Kross Lea 3.0 Biały Fiolet
  • Rower MTB Kross Lea 3.0 Biały Fiolet

Rower MTB Kross Lea 3.0 Biały Fiolet

2 399,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych
Rozmiar
Kolor
Dostępny Ilość

Kross Lea 3.0 to rower do jazdy w lekkim terenie z hamulcami tarczowymi 

KROSS LEA 3.0 

Każda z Nas chce czasem kupić sobie coś ładnego, a jednocześnie praktycznego. Dlatego też powstał KROSS Lea 3.0 – połączenie roweru praktycznego, który sprawdzi się zarówno w mieście jak i w lekkim terenie. Rower stworzony dla Nas, kobiet – z uwzględnieniem naszych potrzeb i dostosowany pod kątem naszej budowy. Kiedy chcesz uciec od tego całego zgiełku… po prostu wsiądź na rower. KROSS Lea 3.0 w 2022 roku to kontynuacja myśli przyświecającej nam przy projektowaniu poprzednich generacji tego roweru. To nie tylko nowy lakier położony na ramie – poprawiliśmy wiele drobnych detali, które przekładają się na przyjemność oraz komfort płynące z jazdy.

Osprzęt 

KROSS Lea 3.0 to sprawdzony osprzęt od uznanych producentów. Za przyjemną oraz szybką zmianę przełożeń odpowiedzialna jest tylna oraz przednia przerzutka Shimano. Dzięki trzyrzędowej korbie oraz siedmiobiegowej kasecie udało nam się wyposażyć rower w 21 przełożeń, które przydadzą się w każdym terenie, w który postanowisz zabrać rower. Dzięki amortyzowanemu widelcowi KROSS jazda po nierównościach oraz pokonywanie krawężników nie będzie stanowić już żadnych problemów. Ponadto rower wyposażony jest w mechaniczne hamulce tarczowe. Wygoda eksploatacji oraz wysoka siła hamowania to dwie najważniejsze cechy tego rozwiązania.

Dopasowanie to podstawa 

Rama KROSS Lea 3.0 została wykonana z aluminium performance. Jest to specjalny stop aluminium performance 6061, dzięki czemu rower jest sztywny i odporny na złamania. Jednocześnie, jest to stosunkowo lekki materiał, który może zaskoczyć niejedną rowerzystkę swoimi właściwościami. KROSS Lea 3.0 to rower MTB przeznaczony do lekkiego terenu. Zastosowano dostosowaną dla kobiet geometrię, która ułatwia wsiadanie oraz zsiadanie z roweru, a także jest dostosowana do osób o drobniejszej budowie. Rama jest malowana proszkowo, co przekłada się na trwałość malowania oraz jego odporność na uszkodzenia mechaniczne.

KRLE3Z26X15W001338

16 innych produktów w tej samej kategorii: