Rower Gravelowy CERVELO ASPERO APEX 1 DISC

13 990,00 zł
Brutto
D641070346

Rower gravelowy Cervelo Aspero - maszyna zaprojektowana z myślą o czystej, nieskrępowanej prędkości. Rower zbudowany całkowicie bez ograniczeń, stworzony do najszybszej jazdy w każdym terenie.

Rozmiar: XL
Ostatnie sztuki w magazynie

Pośpiesz się! Tylko 1 szt. w magazynie!
  • Visa
  • MasterCard
  • mBank PAYNOW
  • BLIK

Rower Gravelowy CERVELO ASPERO APEX 1 DISC

Pojawia się nowa rasa kolarzy - taka, która kocha swobodę i eksplorację, na których opiera się kultura szutrowa, ale ma ochotę jeździć na dziko, iść pełną parą i odkrywać nie tylko geografię, ale także osobiste ograniczenia. Ta granica wymaga nowego rodzaju szutrowej maszyny, zaprojektowanej nie po to, aby wędrować po szlakach, ale by je zabijać.

Wykorzystując ogromną wiedzę zdobytą w wyścigach szosowych, rama Áspero została zaprojektowana z maksymalną sztywnością, aby zapewnić lepsze przenoszenie mocy na pedały, używając mniejszą ilość lżejszego materiału, która ma pomóc we wspinaczce i przyspieszaniu, jednocześnie maksymalizując prędkość dzięki aerodynamicznym kształtom ramy.

Cervelo Aspero to jeden z najbardziej uniwersalnych rowerów gravelowych na świecie, łącząc charakterystykę szybkiego roweru szosowego ze stabilizacją roweru terenowego. Aspero pozwala na dobranie dowolnej szerokości opon pod własne preferencje - możesz użyć szybkich kół szosowych z oponą 28-32mm, uniwersalnych opon szutrowych do 42mm lub grubych terenowych kół 650b z oponą do 50mm.

W Cervelo Aspero możesz dostosować rozstaw kół, a co za tym idzie - wyprzedzenie widelca poprzez specjalnie zaprojektowany insert w widelcu Aspero, wystarczy, że zmienisz jego położenie wewnątrz widelca.

Rower Gravelowy CERVELO...

13 990,00 zł

Zobacz także