Rower gravel Kross Esker 6.0
 • Rower gravel Kross Esker 6.0
 • Rower gravel Kross Esker 6.0
 • Rower gravel Kross Esker 6.0
 • Rower gravel Kross Esker 6.0
 • Rower gravel Kross Esker 6.0
 • Rower gravel Kross Esker 6.0
 • Rower gravel Kross Esker 6.0
 • Rower gravel Kross Esker 6.0
 • Rower gravel Kross Esker 6.0
 • Rower gravel Kross Esker 6.0
 • -450,00 zł
 • - 450,00 zł

Rower gravel Kross Esker 6.0

7 499,00 zł
7 049,00 zł
Brutto
Rozmiar
Niedostępny Ilość

Kross Esker 6.0 - idealny towarzysz podczas długich wypraw z sakwami, a także niezawodny rower do odkrywania nieznanych ścieżek.

KROSS ESKER 6.0 Czarny Połysk

Kolarstwo górskie oraz kolarstwo szosowe to dwie najczęściej wybierane dyscypliny jeśli chodzi o rowerzystów. A co powiedziałbyś na połączenie tych dwóch segmentów? Niemożliwe? A jednak! Gravel czy też szutrowiec zdobywa coraz więcej serc różnych rowerzystów. Dlatego otwórz się na nowość i daj skraść sobie serce. Gwarantujemy, że Kross Esker 6.0 to rower, który nie tylko skradnie ci serce. To rower, który odkryje przed tobą całkowicie nowy świat.

KROSS Esker 6.0 w 2021 roku to kontynuacja myśli, która przyświecała nam przy projektowaniu poprzednich modeli tego już kultowego modelu gravela. To nowy, bardziej wytrzymały lakier oraz tak samo przemyślany napęd. Poprawiliśmy także wiele małych, niewidocznych na pierwszy rzut oka detali, które poprawią Twój komfort jazdy po każdym rodzaju nawierzchni. Jesteśmy pewni, że nowa wersja tego roweru sprawi tyle samo – a nawet więcej – frajdy niż poprzednie roczniki.

Dostosowany do terenowych potrzeb

Jeszcze do niedawna nie istniał osprzęt rowerowy dostosowany do potrzeb rowerów szutrowych. Jednak Shimano GRX odmienił oblicze tego segmentu rowerów i pozwolił na uwolnienie się spod jarzma szosowych klamkomanetek oraz przerzutek tylnych siłą odebranych rowerom MTB. Teraz, tak jak w przypadku gravela, możesz korzystać jednocześnie z dobrodziejstw obydwu światów. Kross Esker 6.0 wyposażony jest w kompletną grupę Shimano GRX działającą w systemie 2x11. Także tarczowe hamulce hydrauliczne to małe dzieło sztuki wywodzące się z Kraju Kwitnącej Wiśni. W przeciwieństwie jednak do Sakury, japońskiej wiśni, Kross Esker 6.0 nie kwitnie tylko w kilku miesiącach i po kilku chwilach jego żywot przemija. Wsiadając na niego będziesz chciał, by ta chwila trwała w nieskończoność. Obręcze DT Swiss stanowiły fundament, na którym zbudowaliśmy nasze koła. Wyposażyliśmy je w sprawdzone i lubiane przez wielu rozkochanych w szutrach kolarzy opony WTB Riddler o szerokości 37 milimetrów.

Technologie zapewniające zabawę z dala od cywilizacji

Rama Kross Esker 6.0 została wykonana przy użyciu aluminium superlite. Stop ten, dzięki obróbce termicznej charakteryzuje się wysoką sztywnością i wytrzymałością na przeciążenia. A co najważniejsze, niską wagą. Dodatkowo, w najmniej narażonych miejscach rurki ramy są potrójnie cieniowane dla zmniejszenia jej masy. Ponadto zarówno tylny trójkąt jak i w karbonowy widelec wyposażone zostały w sztywne osie pomagające w zmniejszeniu ilości pracy serwisowej przy wymianie kół. Przy projektowaniu ramy postanowiliśmy wyposażyć ją w wewnętrzne prowadzenie linek. Dzięki temu sprawiliśmy, że rower wygląda estetycznie i schludnie, przez co może stanowić doskonały środek dojazdowy do pracy dla wielu osób. Ten system prowadzenia linek pozwolił nam także na zmniejszenie ryzyka zerwania linki w trakcie jazdy w terenie.

KREK6Z28X21M004362

Opis

MATERIAŁ RAMY
ALUMINIUM SUPERLITE
RAMA
ALUMINIUM SUPERLITE
WIDELEC
CARBON
MANETKI
SHIMANO GRX RX600
PRZERZUTKA TYLNA
SHIMANO GRX RX810
PRZERZUTKA PRZEDNIA
SHIMANO GRX RX810
KASETA
SHIMANO 105 HG700
ŁAŃCUCH
SHIMANO HG601
MECHANIZM KORBOWY
SHIMANO GRX RX600
SUPORT
SHIMANO BSA BB-RS500
KIEROWNICA
ALUMINIUM 440 MM 31.8
CHWYTY
FIZIK TERRA MICROTEX
WSPORNIK KIEROWNICY
ALUMINIUM 100MM/31,8/7°
STERY
FSA NO.42/ACB;1-1/8"-1,5"
SIODŁO
WTB VOLT SPORT
WSPORNIK SIODEŁKA
ALUMINIUM SP-218
HAMULCE
SHIMANO GRX RX400
KOŁA
Piasty SHIMANO RS470; DT SWISS R500
OPONY
WTB RIDDLER 700X37 COMP TAN

Specyficzne kody

ean13
5902262052382

16 innych produktów w tej samej kategorii: