• -30%

Rower Elektryczny Kross Hexagon BOOST

3 499,30 zł
4 999,00 zł
Brutto
5902262041294

Rower elektryczny KROSS HEXAGON BOOST Rower Mtb do rekreacyjnej jazdy w lekkim terenie z wspomaganiem elektrycznym

Rozmiar: M
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Visa
  • MasterCard
  • mBank PAYNOW
  • BLIK

KROSS HEXAGON BOOST 345 Wh

Rekreacyjne rowery MTB zawsze cieszyły się w Polsce wysokim powodzeniem. Dlatego szykując się na e-rewolucję postanowiliśmy stworzyć rower, który pokochasz od pierwszego zakręcenia korbami. KROSS Hexagon Boost to rekreacyjny rower elektryczny, który szybko i komfortowo zabierze cię do celu twojej podróży, a także uwolni wyobraźnię podczas planowania weekendowej wycieczki. Już nigdy nie ograniczą Cię problematyczne podjazdy czy wielokilometrowe trasy. Gwarantujemy ci, że kiedy na niego wsiądziesz już nigdy nie będziesz chciał zsiąść.

Elektryczny napęd

Projektując KROSS Hexagon postawiliśmy na klasyczną ramę z silnikiem zamontowanym w tylnym kole, a zasilany jest z baterii, która znajduje się w trójkącie ramy 

Silnik w piaście tylnego koła oferuje moment obrotowy wynoszący 40 Nm. Bateria o pojemności 345 Wh jest w stanie wspierać Cię na dystansie ok. 50 km, a sterowanie silnikiem odbywa się za pomocą panelu umieszczonego na kierownicy. Możemy wybrać 3 poziomy wspomagania. Panel w czytelny sposób pozwala sprawdzić stan baterii oraz ustawiony poziom wspomagania, oraz łatwo ustawić. Jeśłi zajdzie potrzeba przeprowadzania roweru, system wspomagania oferuje tryb Walk Assist - wspomaganie podczas prowadzenia roweru.

Klasyczny napęd w nowoczesnym rowerze

KROSS Hexagon Boost posiada także klasyczny napęd rowerowy, na który składają się komponenty Shimano. Tak jak w klasycznych rowerach, do dyspozycji mamy 21 przełożeń, które pozwalają dopasować obciążenie do warunków w których się poruszamy - czy jet to prosta droga czy są to podjazdy.

KROSS Hexagon Boost został wyposażony w amortyzowany widelec SR SUNTOUR XCE DS o skoku 80 mm. Doskona sprawdzi się podczas przejażdżek w terenie, oraz po miejskich ścieżkach. Opony zamontowane na 29 calowych kołach o szerokości 2,1 cala gwarantują pewny kontakt z podłożem w terenie i mieście. Rower posiada także hamulce tarczowe pomagające w pełnej kontroli, niezależnie od terenu i warunków.

Dbałość o wykonanie ramy

Rama KROSS Hexagon Boost 1.0 została wykonana z aluminium. To trwały, lekki materiał popularnie wykorzystywany do produkcji ram rowerowych. Została pomalowana proszkowo. Daje to trwałą i estetyczną powłokę, łatwą w utrzymaniu w czystości oraz dość odporną na mechaniczne uszkodzenia.

Uwaga: W przypadku korzystaniu z licznika bezprzewodowego zamontowanego na rowerze elektrycznym, mogą występować zakłócenia pracy wybranych funkcji licznika przy pracy elementów elektrycznych roweru. Do roweru elektrycznego sugerujemy zakup licznika przewodowego. Napęd elektryczny jest zgodny z przepisami Prawa o ruchu drogowym, a maksymalna prędkość wspomagania to 25 km/h.

Rower Elektryczny Kross...

4 999,00 zł 3 499,30 zł