• -15%

Komin Assos Spring Fall Neck Foil black Series

126,65 zł
149,00 zł
Brutto
P13.80.826.18.OS
2220000175678

Komin  Sprint/Fall Neck opiera się na ultra miękkiej dzianinie, która chroni szyję i twarz przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Ostatnie sztuki w magazynie

  • Visa
  • MasterCard
  • mBank PAYNOW
  • BLIK

Komin Assos Spring Fall Neck Foil black Series OS

Komin Sprint/Fall Neck opiera się na ultra miękkiej dzianinie, która chroni szyję i twarz przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Chroń swoją szyję i twarz, gdy temperatury opadną, tworząc warstwę zaprojektowaną tak, aby płynnie łączyć się z systemem stroju 2/3. W przeciwieństwie do standardowych "tubowych" rękawów na szyję dostępnych na rynku, ten materiał Neck Foil posiada boczne panele w kształcie trójkąta, które tworzą strukturę idealnie odzwierciedlającą kontury twarzy i szyi. Podobnie jak w przypadku innych akcesoriów z naszej serii Foil, zastosowano w niej technologię Circular Seamless, co oznacza, że nie wymaga ona żadnych dodatkowych szwów, dzięki czemu zapewnia komfort noszenia na skórze. Same przędze wykonane są z włókien polipropylenowych, które transportują i odparowują wilgoć, dzięki czemu powstaje oddychająca warstwa przylegająca do skóry, która pomaga w regulacji temperatury, utrzymując szyję izolowaną, osłoniętą i suchą.

Komin Assos Spring Fall...

149,00 zł 126,65 zł