Zestaw lampek KROSS QUARK SET 2.0 USB
  • Zestaw lampek KROSS QUARK SET 2.0 USB
  • -10%
  • - 10%

Zestaw lampek KROSS QUARK SET 2.0 USB

99,00 zł
89,10 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych
Dostępny Ilość

Lampki KROSS QUARK SET 2.0 to lekki zestaw oświetlenia wykonany z tworzywa sztucznego. 

Zestaw lampek KROSS QUARK SET 2.0 USB

Lampa rowerowa Quark Set 2.0 - bezpieczeństwo i widoczność na drodze

Źródłem światła w modelu oświetlenia Quark Set 2.0. jest dioda Led firmy Osram z przodu lampy oraz płyta COB zawierająca 3 diody w tylnej części. Generują one światło o natężeniu 1240 cd.Model zasilany jest baterią wewnętrzną, która może być ładowana poprzez złącze USB. Jest to rozwiązanie niezwykle wygodne, ale także zapewniające bezpieczną widoczność na drodze.

Wygodny montaż zestawu oświetleniowego

Zestaw oświetleniowy Quark Set 2.0. posiada intuicyjny uchwyt z gumową obejmą, co pozwala na jego szybki demontaż oraz umieszczenie go na innym rowerze. Został dodatkowo uszczelniony obudową z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu można z powodzeniem korzystać z lamp rowerowych także w trudnych warunkach atmosferycznych, bez obaw, że wilgoć przedostanie się do wnętrza urządzenia. O jego wygodzie stanowi także niewielka waga wynosząca 15 gramów bez baterii.

Zestaw oświetleniowy dopasowany do potrzeb rowerzysty

Lampy rowerowe zostały utrzymane w uniwersalnej kolorystyce i industrialnym designie, dzięki czemu będą pasować do każdego modelu roweru. Charakteryzują się również stałym i zmiennym trybem oświetlenia, który można wygodnie dopasować. Rowerzysta ma przez cały czas możliwość kontrolowania stanu poziomu baterii, ponieważ zestaw oświetleniowy został wyposażony we wskaźnik poziomu energii.

T4COS000078

16 innych produktów w tej samej kategorii: